Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar Evlilik İlanları

Hollanda Yurtdışı Evlilik Arayan Bayanım , Türk Erkek Arıyorum.!

Herkese merhaba arkadaşlar ismim gülçin Hollanda’da yaşıyorum. Hollanda’da evlenmek isteyen bayanlar arasında ben de varım. Çünkü artık evlenme zamanı geldi geçiyor bile. Yaşım 28.28 yaşında göstermiyorum fıstık gibiyim. Bakımlıyım, kültürlüüm ve akıllıyım. Benimle evlenecek adam hayatının en güzel günlerini yaşarız. Ona ömründe hiç görmediği güzellikleri yaşatabilecek zekaya ve kapasiteye sahibim. İnsanların bakış açısıyla, insanların görüş ve düşünceleri ile, insanların saçma sapan dedikodular ile ilgilenmem. Her zaman önüme bakarım. Her zaman hayatıma bakarım. Hele bir de evlendiğim zaman kocam ne derse o.!

Başkasına söyledikleri, başkasının yaptıkları ne olduklarını nereden geldiklerini nereye gittikleri beni zerre kadar ilgilendirmez. Etrafımdaki arkadaşlarımı büyük bir bölümü çok güzel bir kız olduğumu söylüyor. Bazıları da çirkin olduğumu söylüyor. Yukarıda fotoğraf var görüyorsunuz. Eğer sizde uygun olduğunu düşünüyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz. Cep telefon numaramı vermek istemiyorum.

Sadece mesaj gönderen kişilere veririm. Buraya ilan açmamdaki amacın sadece evlenmek olduğunu umarım anlamışsınızdır. Ben Türk gurbetçi bir bayanım Hollandalı değilim. Bu yüzden Türk bir erkek arkadaş bulmak önce sevgili olmak sonra da evlenmek istiyorum. Hollanda’da yabancı erkeklerden de evlenme teklifi falan aldığım oldu. Ama istemiyorum arkadaşlar. Onların kültürleri başka, bizim kültürlerimiz başka sonuçla nokta! Ben Türk erkeği istiyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Hollanda’da evlenmek isteyen bir sürü kadın gördüm. Bunların arasında türbanlısından tutun dul kadınlar, boşanmış bayanlar olanına kadar var.

Yani Türk sitesinde böyle bir ilan vermek sizce de mantıklı değil mi? Bir baktım internette dolaşırken Hollanda’da evlenmek isteyen Türk bayanlar diye bir başlık gördüm. Aha dedim tam burası bana göre.! İnşallah Allah nasip eder de kafama uygun birisini bulursam isterse Hollanda’da yaşarız, istemezse Türkiye’de yaşarız benim için hiç fark etmez. Ailem ekonomik olarak tüm destekleri masrafları sağlıyor zaten. Yani evleneceğim kişinin ekonomik durumu çok önemli değil. Zengin ya da fakir olmasına takılmam. Sadece gerçekten birbirimizi sevelim, birbirimize sahip çıkalım ve yarın bir gün yaşlandığımızda birbirimize ihtiyacımız olduğunu bilelim yeter.!

Hollanda Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar , Erkekler , Gurbetçiler.! 

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Hollanda’da da evlenmek isteyen bayanlar, erkekler ve gurbetçiler www.seslisobe.com sitemizi ziyaret ederek kafalarına uygun kişilerle tanışıp daha sonrasında kaliteli evliliklerin altına imzalarını atıyorlar.

Hollanda evlilik ilanları, Hollanda’da evlenmek isteyen dul bayanlar, Hollanda evlenmek isteyen dul bayan cep telefon numaraları, Hollanda kız arkadaş arama ve bulma gibi konularda internet sitemizden hiçbir ücret ödemeden tamamen sınırsız ve ücretsiz bir şekilde Faydalanabilirsiniz. Dünyanın neresinden olduğunuz, meshepiniz, dil din ırk hiç önemli olmadan sitemiz içerisinde aradığınızı bulabilmek için bizlerden destek alabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın