İsviçre Evlilik Sitesi

İsviçre Evlenecek Yabancı Bayan Arıyorum, İsviçre Türk Koca, Erkek Arkadaş, Dost Arayan Kızlar
İsviçre Evlenecek Yabancı Bayan Arıyorum, İsviçre Türk Koca, Erkek Arkadaş, Dost Arayan Kızlar

İsviçrede Türk Erkek Arkadaş Arayan Bayanım

Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum arkadaşlar. İsviçre evlilik ilanları ve evlilik sitesi konusunu görünce ben de yazmak istedim. İsviçre’de yaşayan gurbetçi bir bayanım.28 yaşındayım. İsmim helen. Evlenmek isteyen dul bayanlar, olgun ve zengin bayanlar gibi konular da var. Ama ben bu konularda ilan vermek istemedim. Çünkü daha önce evlilik yapmadım. Zengin bir kadın da sayılmam. Yaşadığım için Türkiye’ye nazaran zengin sayılırım ama burada normal bir maaş alıyorum. Aklı başında benimle ilgilenebilecek, karşılıklı olarak insan gibi sohbet edebileceğimiz ve anlaşabileceğimiz biriyle evlenmek istiyorum. Adam gibi insanlarla tanışmak istiyorum. Lütfen bana mesaj gönderirken hiç çekinmeyin. Bir takım isteklerim ve ricalarım olacak.

İlk olarak romantik erkeklerden çok hoşlanırım. Süpriz yapan, eşiyle sürekli ilgilenen bir mesaj gönderen erkekleri çok seviyorum. Yani bir kadının hayatta en çok istediği şeyi ona ilgi gösterilmesidir. Erkeklerin bu konuda daha anlayışlı olması gerekiyor. Sonuç olarak kadınlar çiçektir lütfen bunu unutmayın. Belirtmiş olduğum kriterlere uygun kişiler bana mesaj göndersinler. Telefonda karşılıklı olarak sohbet ederken zaten ses tonundan etkileneceğinizi düşünüyorum. Ses tonu oldukça naif ve yumuşak olan bir yapıya sahibim.

İsviçre’de evlenecek erkek mi kalmadı? Diye soranlar vardır.! Arkadaşlar ben İsviçre’de evlenmek istesem zaten evlenirdim. Ama ben Türk kızıyım. Burada gurbetçi olarak yaşıyorum. Bu yüzden Türkiye’den biriyle evlenmek istiyorum. Türk Kürt Laz Çerkez Alevi diye ayrım yapmıyorum. Türkiye’den olsun benim için yeter. Sonuç olarak insanın kendi memleketinin ve kendi vatanın toprağından birisinin olması daha mantıklı geliyor. Erkekleri sizin gibi değiller. Türk kadınları sizin kıymetinizi bilsin.!

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Söylemiş olduğum gibi daha önce herhangi bir şekilde evlilik falan gerçekleştirmedim. Tabii ki her genç ve güzel kız gibi benim de erkek arkadaşlarım ve sevgililerim oldu. Bu durum sizler için belki önemlidir diye açıklamak istedim. Sonuç olarak geçmişimi de bilmenizi istiyorum. Yani sizin anlayacağınız tertemiz bir kızım. Erkek arkadaşıma yani evleneceğim insanı kesinlikle üzmem. Çalışkanım.! Çalışmayı, evime kocama, eşime ve çocuklarıma destek olmayı severim. Eşimin annesine babasına kardeşlerine karşı saygılıyımdır. Yani Türk gelenek ve göreneklerine son derece uyumlu bir yapıya sahibim.

Bizim insanımız evlilikten her zaman kaçmıştır. Çünkü evlenmek Türkiye’de çok zor.! Evlenmek için para lazım, birilerinin gönlünü yapmak lazım, izin almak lazım… Bu ve buna benzer şeyleri hiç sevmiyorum. Sonuç olarak yetişkin İnsanlarız. Kendi kararlarımızı kendimiz verebilecek yaşama yapıya sahibiz diye düşünüyorum. Uzun süredir bu internet sitesini kullanıyorum. Burada evlenen, mutlu olan ve çoluk çocuğa karışan çok fazla insan gördüm. Ben de kendi adıma derdini ve sıkıntılarını paylaşabileceğim bir arkadaş bulmak, daha sonrasında sevgili olmak, ilerleyen zamanlarda karşılıklı olarak anlaşabilirsek oturup bir kahve içmek ve evlenmek istiyorum.İsviçre’de çok fazla çevrem var.

Yabancı ve yurtdışı evlilik ilanları konusunda eğer evlenmek isteyen başkalarıda varsa yardımcı olabilirim. Yabancı arkadaşlık konusunda çok iyiyim. İsviçre’de çok dile öğrendim. Kendimi inanılmaz bir şekilde geliştirdim. Geçen sene İsviçre’de bana evlenme teklif eden arkadaşlarım da oldu ama ben hayır dedim. Çünkü dediğim gibi ben Türk erkeklerinden daha çok hoşlanıyorum. Geleneği, göreneği ve kültürü bana uymayan insanla evlensem bile mutlu olabileceğini zannetmiyorum.

Arkadaş olarak kalabiliriz dedim ve gönderdim. Bu konularda çok hassas bir insanım. Farklı kültürleri adapte olsam da, karşımdaki kişiyle sadece arkadaş olarak devam etmeyi daha mantıklı buluyorum. Her ne kadar onların kültürüne uygun bir yapıya sahip olsan bile ben bir Türk erkekle evleneceğim ve daha mutlu olacağım.

Editörün mesajı;

İsviçre’de evlenmek isteyen olgun dul ve zengin bayanlar cep telefonu ve WhatsApp evlilik grupları ve ilanları ve sohbet numaraları, Facebook  Tiktok Twitter ve Instagram adresleri ve Profilleri gibi konularda internet sitemiz sizlere destek sağlamaktadır.

Sadece İsviçre ülkesi ile sınırlı kalmanıza gerek yoktur. Sitemiz tüm dünya ülkelerine hizmet sağlamaktadır. Sitemiz içerisinde kimse sizden para istemez. Sizi arayarak sizden para isteyenlere inanmayın. İnternet sitemiz tüm kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hizmet sağlar. Dünyanın neresinde ne şartlarda yaşıyor olursanız olun hayat arkadaşınızı burada bulabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın