İtalya Evlilik İlanları

İtalyadayım Evlenecek Türk Erkek Arayan Bayanım

Yıllar önce annemle babam İtalya’ya bir iş için gelmişler. Sonra doğal olarak burada kalmışlar. Ama ben İtalya’yı pek fazla sevmiyorum. Yeniden Türkiye dönüş yapmak istiyorum. Çünkü buradaki insanlarla çok fazla kültür uyuşmazlığı yaşıyoruz. Yani tamam, güzel insanlar, iyi insanlar ama yinede Türk insanı kadar güzel olamazlar. Burada bana çıkma teklif eden, sevgili olmak isteyen bir çok erkek arkadaşım oldu. Okuduğum okuldan tutunda sokakta yürürken bile çıkma teklifi aldığımı söyleyebilirim.

Ayrıca İtalyan erkekleri çok yakışıklı. Ama ben yakışıklı erkek istemiyorum. Ben kalbi güzel, ruhu temiz, oturduğumda beni anlayabilecek, dertlerimi, sıkıntılarımı ve Problemlerimi, iyi anlarını ve kötü anları mı paylaşabileceğim bir erkek arkadaş istiyorum. Daha sonrasında da eğer karşılıklı olarak uyum sağlanırsa Allahın izni ile evlenmek istiyorum.

Sevgilim olmadan Türkiye gelmenin hiçbir anlamı yok. Benim için Türkiye gelme amacı sadece sevgili yapmak ya da evlenmek değil. Ben kendi memleketimde, kendi topraklarında yaşamak ve kendi topraklarında mesleğimi icra etmek istiyorum. Yani sizin anlayacağınız sizi özledim.!

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Her sene yaz aylarında Türkiye gelip gidiyorum. Orada da evimiz var. Türkiye’de uyandığın her sabah benim için harika bir sabah oluyor. Ülkemi seviyorum işte ne yapayım? Ben de böyle bir insanım. İtalya’da evlenmek isteyen dul bayanlar, evlenmek isteyen İtalyan erkekler, evlenmek isteyen İtalyan bayanlar gibi görmeyin beni. Ben Türk kızıyım.! Yani İtalya’da yaşayan gurbetçi bir bayanım. Evlenmek için elimden geleni yaparım.

Eşime yani hayat arkadaşım olacak kişiye masraf olmak istemem. Her zaman onun için her şeyin en iyisini ve en güzelini dilerim ve uygulamaya geçerim. Ancak, karşılıklı olarak gerçek bir aşk ve sevgi bağımızın olması gerekiyor haksız mıyım? Canımı bu gibi konularla çok fazla sıkmak istemiyorum. Bana mesaj gönderin konuşalım bakalım. Kürt, Türk, Laz ya da Çerkez diye insanları ayırmam. Sonuç olarak Türkiye’de bizler Türk Kürt Laz Çerkez ayırt etmeden hep birlikte yaşıyorduk. Ne kadar güzel aslında keşke o ülkenin kıymetini bilseniz arkadaşlar.

Editörün mesajı;

Sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki internet sitemiz sadece Türkiye cumhuriyetine değil tüm dünyaya açık olan ve tüm dünyanın ücretsiz olarak kullanabileceği evlilik, arkadaşlık, sevgili bulma, dost bulma sitesidir. Sitemiz içerisinde dünya ülkelerine serpişmiş olan gurbetçi bayanlar, gurbetçi erkeklerde bulunmaktadır. Bunların bir kısmı evlilik için bir kısmı da sevgili bulabilmek için sitemizi kullanmaktadır. Sitemiz içerisinde İtalya evlilik ilanları kategorisi altında İtalya evlilik vizesi, İtalya evlilik gelenekleri, İtalya evlilik oturma izni gibi konularda araştırmanızı tavsiye ediyorum. İtalya evlilik adetleri konusunda özellikle araştırmanız gerekiyor. Çünkü kültürlerimiz aynı değil..

İtalya’da yapılacak olan evlilik için evlilik yaşı, ve İtalya’da evlenmek için gerekli evraklar gibi konuları da internet üzerinden araştırmanız sizin açınızdan son derece mantıklı bir hareket olur diye düşünüyorum. İtalyan erkekleri evlilik konusu sitemizde 2023 yılında kaldığı yerden devam etmektedir. İtalyan erkeği ile evlenmek düşüncesi içerisinde olan bayan arkadaşlarımız da aşağıdaki mesaj gönderme bölümünü kullanarak şansını değerlendirebilirler. Umuyoruz ki aradığınız gerçek aşkı, gerçek sevgiyi, hayalini kurduğunuz temelleri sağlam evliliği internet sitemiz sayesinde gerçekleştirirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın