Kastamonu Erkek Arayan Bayanlar

29 yaşında dul bayanım Kastamonu yakınlarında erkek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar 29 yaşındayım Kastamonu’da yalnız başıma yaşıyorum. Ne yazıkki yanlış bir evlilik yaptım. Ailemin baskısı yüzünden hiç istemediğim bir adamla evlendirildim. Kastamonu’da yedi yılımı zehir oldu. Ancak eninde sonunda kendi irademle ayaklarımın üzerinde durmayı başardıktan sonra ne yazıkki kocam dediğim o şahıstan ayrıldım. Ayrıldıktan sonra özgürlüğüne düşkün bir kadın haline geldim. Akrabalarımla, ailem de, kardeşlerimle olan bütün ilişkimi kestim. Artık o insanları bayramda seyranda bile arayıp sormuyorum. Çünkü o insanlar yüzünden hayatımın en güzel günleri zehir oldu. Beni istemediğim saçma sapan bir insanla zorla evlendirdiler. Doğal olarak bu evlilik kısa sürdü. Yedi yıl süren bu evliliğin sonunda resmen yıprandığım. Ancak sonrasında öyle bir hırs yaptım Ve kendimi öylesine güzel toparladım ki anlatamam. Şimdi fıstık gibi giyiniyorum, her gün makyaj yapıyorum, istediğim insanla görüşüyorum, istediğim kadar geziyorum tozuyorum hayatın mükemmel bir hale geldi.

Boşandıktan sonra en az on kere erkek arkadaşım oldu. Bazılarının gittim evinde yaşadım. İstanbul Ankara Bursa Konya Adana Gaziantep Diyarbakır Sivas Tokat Samsun edirne tekirdağ bu şehirlerin hepsini tek tek gezdim. Bu şehirlerin hepsinde de kendime erkek arkadaş edindim. Bazıları ile üç ay bazıları ile beş ay birlikte yaşadım. Ama artık düzenli bir sevgili bulmak istiyorum. Amacım evlenmek değil. Sadece erkek arkadaş yani sevgili arıyorum. Düzenli kalıcı aklıbaşında bir ilişkim olsun istiyorum. Bir orada bir burada yaşamaktan vazgeçtim. Yine özgürlüğüne düşkün yine bakımda yine kültürlü yine akıllı bir kadın olarak hayatıma devam edeceğim ama ben dul bir bayanım. Bu yüzden insanların dedikodu yapmasını ve erkek arkadaşımın başını öne eğilmesini istemiyorum. Neyse ben derdimi anlattım galiba arkadaşlar değil mi? Sizlerden de ricam lütfen evli misiniz bekar mısınız evlendiniz boşandınız mı çocuğunuz var mı bunları falan bana yazarsanız çok sevinirim. Öyle dümdüz selam aşkım ne haber bebeğim hadi görüşelim gibi salak salak şeyler yazan insanlara cevap vermiyorum. Ben kendimi burada üşenmeden nasıl sizlere anlattıysam sizin de kendinizi bana anlatmanızı rica ediyorum. Hepinizi kocaman öpüyorum hoşçakalın Allaha emanet olun.

Kastamonu Erkek Arayan Dullar Olgun Bayanlar Zengin KAdınlar Türbanlı Kapalı Bayanlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Kastamonu Erkek Arayan Dullar Olgun Bayanlar Zengin KAdınlar Türbanlı Kapalı Bayanlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Adı : Derya

Yaş : 29

Medeni Hali : Dul Bayan

Boy : 169

Kilo : 53

Arayış : Erkek Arkadaş , Sevgili , Yol Arkadaşı

Nereli : Gaziantep

Nerede Yaşıyor : Kastamonu

Derya’ya Mesaj Gönder

Kastamonu’da erkek arayan türbanlı bayanlar ve Suriyeli dul kadınlar

Neredeyse Türkiye’nin her yerinde Suriyeli bayanlar bulunuyor. Suriye’de çıkan iç savaştan sonra ülkemizin 4.01 yanında Suriyeli bayanlarla karşılaşmanız mümkündür. Kastamonu şehrimizde erkek arkadaş arayan Suriyeli dul bayanlar ve kızlar bulunmaktadır. Suriyeli kadınlardan Arap bayanlardan hoşlanıyorsanız internet sitemizde bu şansınızı değerlendirebilirsiniz. Ancak genel olarak Kastamonu şehrimizde türbanlı kızlar, kapalı çarşaflı İslami dini evlenmek isteyen, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, ev arkadaşı arayan bayanlar da bulunmaktadır. Kastamonu’da türbanlı bayan arıyorum ve evlenmek istiyorum diyorsanız yine doğru adrese geldiğinizi bilmenizi istiyorum.

Kastamonu türbanlı bayan arkadaş arama ve bulma cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Twitter Instagram Facebook Bado tik tok adresleri gibi bir çok konuda internet sitemizden destek alabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli resimli fotoğraflı güncel 2020 ve 2021 ilanları ile hizmet sağlayan bir internet sitemiz sizlere en güncel ilanları vermektedir. Bu nedenle Kastamonu’da erkek arayan türbanlı bayanlar kategorisi içerisinde kendinize sevgili olabileceğiniz ya da evlenebileceğiniz bir bayan arkadaş arayabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bizler kullanıcılarımızdan ücret istemiyoruz.

Kastamonu’da erkek arayan olgun zengin emekli yaşlı bayanlar

Kastamonu şehrimizde erkek arkadaş arayan orta yaş bayanlarda bulunmaktadır arkadaşlar. 30 yaş üstü dul bayanlar 40 yaş üstü olgun bayanlar ve bunun yanı sıra 50 60 70 yaş üstü zengin emekli bayanlarda erkek arkadaş arıyorlar. Erkek arayan olgun zengin ve yaşlı bayanlar ile cep telefonu numaralarını ve WhatsApp sohbet numaralarını alarak iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Twitter adreslerini, Facebook ve Instagram adreslerini isteyebilirsiniz. Sitemizde amacına uygun olarak kullandığınız takdirde herhangi bir problem teşkil etmemektedir.

Erkek arayan olgun bayanlar genel olarak kendilerine sevgili olabilecekleri ve ömürlerinin geri kalanlarını şekilde geçirebilecekleri sevgililer arıyorlar. Evlenmek isteyen bayanlar da oluyor tabii ki ancak büyük bir bölümü erkek arkadaş bulabilmek için buradalar. İnternet sitemizde Kastamonu’da jigolo arayan zengin bayanlar ya da Kastamonu’da jigolo olmak istiyorum gibi şeylere izin vermiyoruz. Burası dürüst güvenilir kaliteli bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. İnternet sitemizi amacına uygun bir şekilde Kullanmadığınız taktirde sonsuza kadar sitemize girişinisi yasaklamak zorunda kalıyoruz.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

One thought on “Kastamonu Erkek Arayan Bayanlar

Hakkında Yorum Yaptı.!

  1. SLM Derya hanım sizinle tanışmak isterim eşimden ayrıldım anlaşamadık niyetim ciddi anlamda sadece evlilik yapacak bir insan arıyorum pazara kadar değil mezara kadar sevebileceği insan arıyorum arayın tanışalım bekliyorum Samsunlu Hakan numaram sıfır beşyüz kırk iki beşyüz otuz elliyedi yirmi beş 05425305725

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir