Koca ( eş ) Arayan Bayanlar

Koca Arayan Olgun ve Güzel Kızlar, Eş Arayan Türbanlı, Tesettürlü KAdınlar
Koca Arayan Olgun ve Güzel Kızlar, Eş Arayan Türbanlı, Tesettürlü KAdınlar

Gerçekten Yalnızım, Parada Pulda Gözüm Yok, Sevecek Adam Arıyorum

Merhaba ismim leyla. Aranıza İstanbul Beylikdüzünden katılıyorum. Koca arayan bayanlar arasında ben de bulunuyorum. Başlık bana biraz tuhaf gelse de, bunun ayıp olmadığını düşünerek ben de burada kendime uygun bir hayat arkadaşı bulabilirim diye düşünüyorum. Koca bulmak öyle bu zamanda çok da kolay değil. Çünkü gerçekten iyi geçinebileceğini anlaşabileceğimiz birini bulmak gerekiyor. Bu sebepten dolayı ben de karşıma iyi niyetli bir erkek çıkacağını umuyorum. Yaşım gereği birazcık kriterlerim var. Yani seçici davranmak durumundayım. Henüz 24 yaşındayım. Biraz erken diye düşünüyor olabilirsiniz fakat bu durum Sadece beni ilgilendirir.

Ben genç yaşta evlenmek ve genç bir anne olmak istiyorum. Gerçek aşk, gerçek sevgi, gerçek evlilik nasıl bir duygu açıkçası çok merak ediyorum. Koca aramak ya da koca arayan bir bayan olmak suç değil herhalde değil mi? Özellikle de dünyanın geldiği son noktada doğru insanı hızlıca bulmak ve evlilik yapmak bence en doğrusu. Korona virüs, deprem, yangın, savaşlar falan derken boşu boşuna ölüp gideceğiz yoksa. Bu sebepten dolayı ilk başlarda sanal ortamda arkadaş olmak, sevgili olmak daha sonrasında eğer anlaşabilirsek ciddi bir evlilik yapmak istiyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Etraftaki arkadaşlık ve evlilik sitelerini kontrol ettiğimde koca arayan dul bayanlar, koca arayan türbanlı bayanlar, koca arayan tesettürlü kapalı kızlar, koca arayan olgun ve zengin kadınlar bile gördüm. Aslına bakarsanız bu ayıp bir şey değil. Çünkü herkes sonuç olarak bir hayat arkadaşı bulacak ve evlenecek. Bunu internetten yapmak artık daha mantıklı. Eskiden olsaydı telgraf, posta, mektup gibi şeylerle uğraşMak zorunda kalacaktık. Teknoloji gelişti için artık telgrafı da mektubu da buradan gönderebiliyoruz haksız mıyım? Yani koca arayan bayanlar sanki insanlar tarafından küçük düşürüyor gibi geliyor. Neden mi?

Çünkü herkes kendisine farklı Bir dünya kurmuş. Herkes kendisini bambaşka yerlerde görüyor ve herkes kendisine çok yükseklerden bakıyor. Kusura bakmayın arkadaşlar. Instagram Facebook Twitter gibi yerlerde mutluluk pozları vererek insanları kandıramazsınız. Gerçek mutluluk bu değil. Benim etrafımdaki yakın çevremdeki arkadaşlarımı büyük bir bölümü böyle yapıyor. Çok fazla takmıyorum. Ben her ne kadar aşkın ve gerçek sevginin özlemini çekiyor olsan bile doğru kişiyi bulabilmek için bu tarz insanları umursamıyorum. Eminim ki, ben birini bulduğum zaman çok daha mutlu olacağım.

Benim için nerede olduğunu fark etmiyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Adana, Antalya ya da neresi olursa olsun hiç umrumda değil. Benim tek istediğim gerçekten adamakıllı bir evlilik gerçekleştirebilmek. Biraz önce de bahsettiğim gibi oldukça güzel bir kızım. Zaten yukarıda fotoğraf var görüyorsunuz. Sevgili arkadaşlar ben erkek arkadaşımın cebin para dolu olmasını istemem. Bir dairesinin ya da lüks bir arabasının olmasını falan da istemem. Çok fazla fuzuli yere gereksiz para harcayan ve alışveriş meraklısı bir kız değilim. Kültürlü, mantıklı düşünebilen, pozitif enerji saçan, heyecanlı ve adrenalin düşüklüğü bir kızım.

Yani sizin anlayacağınız benimle evlenen insan hayatının en güzel günlerini yaşayacaktır. Lütfen bana mesaj gönderirken sizlerde kendinizden uzun uzun bahsedin.Ben elimden geldiği kadar kendimi sizlere izah etmeye çalıştım.sizlerden de aynı performansı bekliyorum. Öyle kısacık merhaba, selam aşkım, nasılsın tatlım gibi mesajlara cevap vermiyorum. Cep telefonu numaramı WhatsApp sohbet numaramı Facebook Twitter ve Instagram adresimi sadece mesaj gönderen arkadaşlarla paylaşabilirim. Bu arada eğer güvenirsem WhatsApp sohbet numarası üzerinden konusabiliriz isterseniz. Bu şekilde beni de canlı kanlı görmüş olursunuz. Mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada en çokta romantik mesajlardan hoşlanırım haberiniz olsun…

27 yaşındayım yalnız başıma yaşıyorum koca bulmak istiyorum

Koca bulmak isteyen bayanlar bölümünde ben de varım arkadaşlar.27 yaşındayım artık evlenmenin zamanı geldi. Kendimi bildim bileli çalışıyorum. Allah’a şükürler olsun bu konuda hiçbir şikayetim yok. İzmir’de annemle beraber yapayalnız başımıza yaşamaya çalışıyoruz. Çok şükür kimseye muhtaç değiliz. Ekonomik olarak hiçbir problemimiz yok. Sadece artık bu eve bir erkek gerekiyor. İzmir’de olman sizleri yanıltmasın. Benim için hiç fark etmez. Eğer gerçekten anlaşabilirsek ve evlilik konusunda ciddi olduğumuzun kanaat getirirsek Türkiye’nin ya da dünyanın her yerine gidebilirim. Sonuç olarak özgür bir kadınım.

Başında beni koruyup kollayacak bir abi ya da baba yok. Evleneceğim adam benim hem abim, hem babam, hem hayat arkadaşım, hem de can dostum olacak. Annem artık çok yaşlandı. Yakında ölecek. Allah korusun annem vefat ettiği zaman ben çok yalnız kalacağım. Bunu yaşamak istemiyorum.! Bu nedenle, gerçekten birlikte güzel bir aşk ve sevgi yaşayabileceğim, beni koruyup kollayabilecek ve bana kelimenin tam anlamı ile bir koca olabilecek bir erkek arkadaş adayı ile tanışmak için buradayım.

Editörün mesajı;

Sevgili arkadaşlar internet sitemiz içerisinde koca arayan genç ve güzel, türbanlı ve tesettürlü kapalı çarşaflı bayanlar ve bunun haricinde koca arayan dul bayanlar, eş arayan kadınlar, hayat arkadaşı arayan olgun ve zengin bayanlar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Ayrıca koca arayan bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, koca arayan bayanlar Twitter Facebook ve Instagram adresleri gibi konularda sitemizde bulunmaktadır. Bunların haricinde 2023 yılında yeni güncel resimli ve fotoğraflı koca arayan ve eş arayan bayanların ve birbirinden güzel kızların ilanlarını da kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

Bulunduğunuz il ya da ilçe her neresi olursa olsun, size en yakın olan hayat arkadaşı, eş adayı konusunda sizlere hizmet sağlamaya devam edeceğiz. Hiçbir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmenize de gerek yoktur. Sitemiz içerisinde saçma sapan yorumlara yer vermiyoruz. Almanya’da, Azerbaycan’da, Türkmenistan’da, Suriye’de, Fransa’da ve İngiltere’de bulunan hanımefendi nerede sitemizde koca arıyor. Bu yüzden koca arayan Özbek bayanlar, koca arayan Azeri bayanlar, koca arayan Suriyeli dul bayanlar, koca arayan alman bayanlar da sitemizde sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilirler. Twitter’da Facebook’ta ve Instagram‘da koca arayan bayanlarla artık ilgilenmenize gerek kalmadı. Ayrıca zengin koca arayan bayanlar ya da zengin bayan arayan erkekler sitemizi kategori sel olarak kullanabilirler.

Sitemiz içerisinde bazen kızına koca arayan bayanlar da oluyor. Yani kızıma koca arıyorum diyen anne kategorisinde yer alıyor. Kızının evlenmesini , Çoluk çocuğa karışarak kendisine torun vermesini isteyen bayanlar da sitemizde kullanmaktadır. Sitemizde fakir koca arayan bayanlardan tutun da kendine koca arayan birbirinden güzel 30 35 yaşlarında dul kadınlar, 40 45 yaş üzeri olgun bayanlar, 50 55 yaş ve 60 65 yaş üzeri zengin kadınlar bile bulunmaktadır. Hemen Şimdi sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanarak koca arayan bayanlar kategorisinde sizlerde kendi ilanlarımızı bedava olarak yayınlama fırsatı değerlendirin arkadaşlar. Şansınız bol olsun.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın