Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Makedonya Türk Erkek Arkadaş ARayan Kızlar, Evlenecek Sevgili Arıyorum
Makedonya Türk Erkek Arkadaş ARayan Kızlar, Evlenecek Sevgili Arıyorum

Makedonyada Evlenecek Türk Erkek Arkadaş ARıyorum

Herkese selamlar arkadaşlar ben nazlı.26 yaşındayım Makedonya’da yaşıyorum. Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar arasında ben de varım arkadaşlar. Nereden baksanız iki yıldır falan evlenmek için kafamda atıp tutuyorum. Acaba evlensem mi yoksa evlenmesem mi diye? Ama sonunda kararımı verdim. Şu anda Makedonya’da yaşıyorum. Burada sadece Arnavutlar ve Makedonlar var. Ayrıca Makedonya’da çok fazla Kürt nüfusu var.

Aslına bakarsanız burada evlenebileceğim ya da sevgili olabileceğim bir çok erkek bulabilirim. Ama ben Türkiye’de bulmak istiyorum. Bu yüzden bu sitenin Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar kategorisinde ben de yerimi almak istedim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Bakımlı kültürlü ve akıllı bir kadınım. Kimsenin parasında pulun da gözüm yoktur. Kimsenin eksilerini ve artılarını ölçerek hareket etmem. Tüm insanları, hayvanları ve tüm çiçekleri severim. Her zaman pozitif, güler yüzlü olan bir yapıya sahibim. En kötü günümde bile etrafındaki insanlara negatif enerjimi yansıtmak.

Hayatıma girecek olan erkek arkadaşımı da hiçbir şekilde Üzüleceğini zannetmiyorum. Özellikle de evleneceğim insana karşı sonuna kadar destek verebilirim. Hem çalışmayı evime destek olmayı, hem de evimdeki yemek temizlik gibi işleri yaparak hamarat bir kadın olmayı seviyorum. Bu yüzden artık evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyorum.

Güzel bir kadın olduğum arkadaşlarım ve yakın çevren tarafından her zaman söyleniyor. Zaten hangi kadın kendisine çirkin der ki? Ama ben gerçekten güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum. Yukarıda bir tane fotoğrafım var. Sizlerin de benim hakkımda merak ettikleriniz, kişiliği, tipim, fiziğim hakkında merak ettiğiniz ne varsa bana yazabilirsiniz.

Hiç çekinmenize gerek yoktur. Ben de bu konuda zaten bir başka insanın fikir ve görüşlerini muhtacım. Aslına bakarsanız meselemiz bu değil arkadaşlar. İnsanın iç güzelliği, kalbinin temizliği bence her şeyden daha önemli. Bu sizler için de geçerli. Her ne kadar yakışıklı bir erkek olursanız olun, her ne kadar zengin bir erkek olursanız olun ben sadece sizin kalbinizin ve nefsinizin güzelliğine bakarım.

İşte ben de böyle bir kadınım arkadaşlar. Size şöyle bir örnek verebilirim. Hayatınızda huyu bozuk olan, ama kendisi güzel olan bir kadın aldığınızı düşünün. Siz de onunla ömür geçer mi? 10 yıl, 20 yıl, 30 yıl boyunca birlikte yaşayacağınız bir insana seçiyorsunuz. Onun sadece dış güzelliğine değil aynı zamanda da iç güzelliğine bakmanız gerekiyor diye düşünüyorum. Günümüzde biliyorsunuz ki evlilikler kısacık sürede bitiyor.

İşte sizlere bu bahsettiğim olaylar yüzünden bitiyor arkadaşlar. İnsanlar cebindeki parasına, altındaki lüks arabasına, ya da dış görünümüne dikkat ediyor. Prezentabl bir insanla evlenmek yerine kalbi güzel olan bir insanla evlenmek son derece daha mantıklı olur diye düşünmekteyim. Peki sizin görüşleriniz neler?

Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar Facebook Twitter Instagram ve Tiktok

Biliyorsunuz ki milyarlarca insan Twitter Facebook ve Instagram hesaplarını kullanarak makedonyada sevgili bulma, makedon erkek arkadaş bulma, makedonyalı bayan arkadaş bulma ve evlenme konularında ısrarcı davranıyor. Ancak biliyorsunuz ki, Facebook Twitter ve Instagram gibi yerlerde gerçekten evlenebileceğini dürüst insanlarla karşılaşma olasılığınız son derece düşüktür. Bunun yerine, arkadaşlık evlilik uygulamaları ve siteleri daha mantıklı oluyor.

Çünkü, bu tarz bir internet sitesine giriş sağlayarak evlenmek istediğini talep eden bir insan son derece ciddidir. Yani o kişi gerçekten evlenmek istiyordur. İşte bu nedenle biz de sizlerden hiçbir ücret talep etmeden www.seslisobe.com arkadaşlık ve evlilik sitemiz içerisinde Makedonya’da evlenmek isteyen bir çok bayanla iletişim sağlayabilmeniz için hizmet sağlıyoruz. Evlenmek isteyen bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarının yanı sıra, Instagram Facebook ve Twitter adreslerini de aşağıdaki mesaj gönderme bölümünü kullanarak kendilerinden isteyebilirsiniz.

Eğer cep telefon numaralarınızı alırsanız direkt olarak sohbet etme fırsatını da olduğunu lütfen aklınızda bulundurun. Ancak; sitemizde bayanların cep telefon numaralarını herkesin görebileceği bir şekilde yayınlamıyoruz. Sadece erkek bir üyelerimizin ve misafirlerimizin cep telefon numaralarını kendi insiyatifleri nde yani izinli bir şekilde paylaşabiliyoruz.

Evlenmek isteyen Makedon kızlar ve dul kadınlar

Makedonya’da evlenmek isteyen arnavut bayanlar, Makedon kızlar, Makedon dul kadınlar bulunuyor. Elbette sitemize her gün binlerce Makedonyalı bayan arkadaş girmiyor ama, sitemiz içerisinde ciddi anlamda evlenmek isteyen ve Makedonya’da yaşayan gurbetçi Türk kadınlar olduğunu söyleyebilirim. Bunun haricinde İngilizcesi ve Arnavutçası düzgün olan kişilerde sitemiz içerisinde gerçekten bir Makedonyalı kadınla evlilik gerçekleştirebilir ya da sevgili olabilirler.

Sitemizde yapacağınız bütün işlemler ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden ya da üyelik gerçekleştirmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Makedonya bay ve bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları kategorisi içerisinde çok daha fazla ilan bulabilirsiniz. Ayrıca makinada evlenmek isteyen bayanlar kategorisinde sizlerde kendi ilanlarımızı yayınlayabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

  1. Belki beni tanimak istersin diye düşünüyorum. Başkalarının hayatına yetisimeye çalışırken kendi hayatını kaçırmış adamın biriyim. 53 yaşındayım beni tanimak istersen beni ararmisin. +90 0543 620 66 65

Bir Cevap Yazın