Olgun Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Olgun Emekli Sevgili Arıyorum, Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.34 yaşında olgun bir bayanım. Dul bir bayanım. Hamarat, temizliğine ve titizliğine düşkün bir kadınım. Erkek arkadaş arıyorum. İstanbul Ankara İzmir bursa Diyarbakır Antalya Gaziantep Adana hiç farketmez nereden olursa olsun. Gönüller bir olduktan sonra samanlık seyran olur demişler. Benim için de bu durum aynen böyle arkadaşlar.

Ortam içerisinde ya da herhangi bir yerde erkek arkadaşını utandıracak bir insan değilim. Sadece sevgili arıyorum. Öyle evlenmek çoluk çocuk sahibi olmak gibi bir niyetim yoktur. Güvenebileceğim birisini bulmak için buradayım. Cep telefonu numaramı sadece güvendiğim kişilerle de mesaj gönderenler de paylaşırım. Twitter Instagram Facebook tik tok adreslerini kullanıyorum. Onları da güvendiğim kişilerle paylaşabilirim.

Alışveriş meraklısı bir insan değilim. Bakımlı ve kültürlü bir kadınım ama çok fazla para harcamam. Yani daha doğrusu fuzuli para harcayan bir insan değilim. Bu arada bu internet sitesinde zengin yaşlı ve orta yaşlı bayan arkadaş arayan bir çok insan gördüm. Arkadaşlar ne parasında ne pulundan bahsediyorsunuz? Burası ticaret yapılan bir internet sitesi değil. Burada sevgili bulabilirsiniz, kız arkadaş bulabilirsiniz, kanka dost sırdaş yoldaş ya da ömür boyu hayatımızda olacak bir arkadaş bulabilirsiniz ama öyle zengin bayan falan aramanız bana çok saçma geldi.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Adı : Meltem

Yaş : 34 

Arayış : Erkek Arkadaş

Meltem’e Mesaj At

 

Sevgili arayan olgun bayanların cep telefon numaraları WhatsApp sohbet

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden sevgili arayan, erkek arkadaş ya da güvenilir sıkı bir dost arayan olgun ve zengin bayanların cep telefon numaralarını arıyorum, WhatsApp’ta sohbet etmek istiyorum, Facebook adreslerini Twitter adreslerini Instagram adreslerini arıyorum, iletişim kurmak istiyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz arkadaşlar. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinden olgun bayanlar erkek arkadaş bulabilmek, sevgili edinebilmek için internet sitemizi kullanıyorlar. 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da en güncel, en yeni, resimli ve fotoğraflı olgun bayan ilanları ile sizlerle olmaya devam edeceğiz.

İnternet sitemizin bu bölümünü kullanarak İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den ve Antalya’dan olgun bayanlarla arkadaşlık yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir şehir ile sınırlı kalmanıza da gerek yoktur. Bulunduğunuz il ya da ilçe her neresi olursa olsun internet sitemizde erkek arayan olgun bayanlar bulunuyor. Size en yakın olgun bayan ile tanışarak evlenmek isteyen kadınlarla, emekli bayanlarla, zengin bayanlarla iletişim sağlayabilirsiniz. Sevgili arayan bayanlar konusunda sizlerde kendi ilanlarımızı yayınlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu yazının ve sitemizde bulunan diğer tüm ilanların altındaki mesaj bölümünü kullanmak ve kendinizi tanıtan detaylı bir tanıtım yazısını bizlere göndermektir.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın