Romanya Evlilik İlanları

Romanya Evlilik İlanları Evlenmek İsteyen Gurbetçi Bayanlar ve Romanya Evlilik Şartları Belgeleri
Romanya Evlilik İlanları Evlenmek İsteyen Gurbetçi Bayanlar ve Romanya Evlilik Şartları Belgeleri

Romanya’da Yaşıyorum Evlenecek Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Selam arkadaşlar ismim Aleyna.26 yaşındayım Romanya’da yaşıyorum. Romanya’da yaşayan gurbetçi bir bayanım. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar ve evlilik ilanları konusunda ben de aranızda olmak istedim. Amacım son derece ciddi arkadaşlar. Evlenmek istiyorum.! Fakat, karşıma çıkacak olan erkeklerin nasıl bir kafa yapısına ve ne gibi düşüncelere sahip olduğu benim için son derece önemli. Ben son derece Açıksözlü bir yapıya sahibim. Karşımdaki insana söylemem gereken bir şey varsa çatır çatır yüzüne söylerim.

Bir takım beklentilerin var. İşi gücü yerinde olan, anlayışlı, dürüst ve güvenebileceğim bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Tabii ki hemen evlenelim demiyorum. İlk önce arkadaş olalım. Uzun uzun WhatsApp üzerinden sohbet edelim. Daha sonra sevgili olalım. İlerleyen zamanlarda birbirimize karşı anlayışlı olursak bu ilişkimiz devam ederse evleniriz. İlla da Romanya’da oturan, Romanya’da yaşayan bir erkek olsun demiyorum. Ben aklıbaşında bir erkek arkadaş arıyorum. Romantik olursa benim için çok güzel olur.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Çevremde Romanya evlilik ilanları üzerinden birbiriyle uyum sağlayan ve evlenen bir çok arkadaşım oldu. Bu sitenin bu konuda bana da yardımcı olacağını umuyorum. Etrafındaki insanları Kıskanmıyorum desem yalan olur. Ben de artık kıskanılan bir kadın olmak istiyorum. Romanya’da ailemle birlikte yaşıyorum. Uzun zaman önce annemle babam buraya yerleşmişler. Hangi amaçla, niçin geldiler bilmiyorum. Sosyal bir hayatım var. Etrafımda hem erkek hem de kız arkadaşlarım var. Arkadaşlık konusunda yalnız değilim.

Öyle yalnızlık çeken dul bayanlar, olgun Ve zengin bayanlar gibi değilim. Pozitif, güler yüzlü, arkadaşları ve akrabaları tarafından sevilen bir insanım. Ama gelin görün ki sevgi, gerçek aşka muhtaç bir durumdayım. Bu sebepten dolayı, evlenmek istediğim adamı bularak ilk adımları yavaş yavaş buradan atmak istiyorum.sizlerden rica ediyorum. Bana mesaj göndermeden cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı, Instagram Facebook ve Twitter adresini istemeyin. Sonuç olarak tanımadığım insanlara cep telefon numaramı satacak kadar aptal bir insan değilim. Herkese açık bir şekilde numaramı veremem değil mi? Haksız mıyım?

Romanya’da günlerim son derece güzel geçiyor. Türkiye’yi çok seviyorum ama burada da refah seviyesi çok yüksek olduğu için ve buranın insanları birazcık daha anlayışlı olduğu için burada yaşamayı tercih ediyorum. Tabii ki karşımdaki insana aşık olursam oda benim Türkiye gelmemi ve Türkiye’de yaşamamı isterse durum değişebilir.

Öncelikle şunu söylemeliyim arkadaşlar. İnsanların hayata bakış açısı, davranışları, karşısındaki kişiye karşı ne kadar anlayışlı davrandığı, ne kadar saygılı ve ne kadar sevgi dolu oldu benim için son derece önemli. Benim çevremde dürüst ve güvenebileceğim insanlar var. Bana evlilik teklif eden kişilerde oldu. Bu evlilik teklifleri karşılığında Çok mutlu oldum. Ancak bana evlilik teklifi yapan kişiler yabancı olduğu için ne yazıkki kabul etmedim. Lütfen kimse beni yanlış anlamasın. ırkçılık ya da ayrımcılık yapmıyorum.

Ancak kültürlerimiz, gelenek ve göreneklerimiz farklı olduğu için yabancı bir erkekle evlilik sürdürebileceğimi düşünmüyorum. Sadece arkadaşım olarak kalabilirler. Doğal olarak Türk arkadaşlardan birini tercih etmek, hayalini kurduğum aşkı ve sevgiyi yaşamak, çoluk çocuğa karışmak ve adamakıllı evlenmek istiyorum. Bana gönderilen mesajlarda romantik cümle kuran arkadaşları daha ön sıralara alacağımı belirtmek istiyorum. Cep telefon numaramı da bu tarz arkadaşlara vereceğim.

Bir de arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum. Ben insanlara güvenmem. Uzun süreden beri bu sebepten dolayı yalnızım. Etrafında her ne kadar çok fazla insan olsa bile, güven konusu benim için en önemli şey. Özellikle de erkeklere olan güvenim çok düşük. Karşımdaki kişi benimle dalga mı geçiyor? Yoksa ciddi ciddi benimle evlenmek mi istiyor? Eğlenecek mi yoksa evlenecek bir insan arıyor? Bu gibi SORULAR kafamda sürekli dönüp duruyor. Bana güven sağlamamız gerekecek. Üzgünüm.!

Mesaj atan arkadaşlar arasında umuyorum ki kendisini adamakıllı tanıtan, düşüncelerimi ve söylemek istediklerimi kelimenin tam anlamıyla anlayan ve buna göre mesaj gönderen kişiler olacaktır diye düşünüyorum. Aksi taktirde, sadece arkadaş olarak kalabiliriz. Evlilik gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Güven konusunda ciddi bir problem yaşıyorum. Kimseye güvenemiyorum ne yaparsam yapayım elimde değil.! Bu sebepten dolayı mantıklı mesaj gönderen, romantik yazılarla mesajlarını süsleyen ve kendisini tam olarak adamakıllı tanıtabilen arkadaşlara kesinlikle geri dönüş sağlayacağım. Gerisini de kendi aramızda artık geceleri ve gündüzleri telefonda sohbet ederek, uzunca olarak konuşarak çözebiliriz diye düşünüyorum.

Romanya Evlilik Sitesi ve Evlilik Şartları Konusu 

Editörün mesajı;

Tüm dünya ülkelerinden olduğu gibi Romanya’da da evlenmek isteyen dul bayanlar, olgun ve zengin kadınlar ve birbirinden güzel türbanlı tesettürlü açık ve kapalı gurbetçi kadınlar ve kızlar sitemizi ziyaret ederek evlilik teklifleri yapmaya devam ediyor. 2023 yılında özellikle Romanya’dan çok fazla evlilik ilanı geldiğini belirtmek istiyorum. Eğer Romanya’da yaşıyorsanız, ya da Türkiye’de yaşıyorsanız ve Romanya’dan bir bayan arkadaş bulmak ve sevgili olmak, arkadaş olmak ya da evlenmek istiyorsanız sitemizi bedava olarak kullanabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir şekilde üyelik gerçekleştirmeden, GOLD ÜYELİK ve benzeri zırvalarla uğraşmadan son derece pratik bir şekilde internet sitemiz içerisinde aradığınız bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı bulabilmeniz bizim için çok önemlidir. Kafanıza takılan soru ve görüşlerinizi bizlere mesaj gönderme bölümünden iletebilirsiniz arkadaşlar. Romanya 2023 evlilik ve arkadaşlık ilanları kategorisini de sizlerde kendi ilanlarımızı anlamak istiyorsanız, aşağıdaki mesaj bölümüne kendinizi tanıtan detaylı bir tanıtım yazısı oluşturarak bizlere gönderebilirsiniz.

2023 Romanya evlilik sitesi olarak sizlere bir çok hizmeti sınırsız olarak sağlıyoruz. Ancak şöyle bir durum var arkadaşlar. Romanya’dan evlenecek bir erkek arkadaş ya da bayan arkadaş bulmadan önce internet üzerinden Romanya evlilik vizesi, Romanya evlilik yaşı, Romanya evlilik tescili, Romanya evlilik kanunu gibi bir çok konuyu araştırmanızı rica ediyorum. Romanya bay ve bayan evlilik ilanları sürekli olarak internet sitemizde yayınlamaya devam edecektir. Romanya’da biriyle evlenmek ciddi bir konudur. Bu nedenle Romanya ciddi evlilik siteleri kategorisinde sitemiz sizlere hizmet sağlamaktadır.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir Cevap Yazın