-1.6 C
Türkiye
Perşembe, Mart 30, 2023

Buy now

Rüyada Abinin Eşini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abinin Eşini Görmenin Anlamı ve Yorumu Nedir ?

Rüyada Abinin Eşini Görmenin Anlamı ve Yorumu; Rüyada görülen abinin karısını görülmesi Yakın çevreniz ve sosyal hayatınızdaki insanlar arasında saygın bir kişi olacağınıza yorumlanır. Dost meclislerinde sözü dinlenen nasihatine ve anlattıklarına son derece önem verilen kişi anlamına gelir. Abinin hanımı rüyası hayırlı bir rüya olup birçok yerden tartışma ve eleştiri almanıza rağmen maddi yönden elinize geçecek rızka delalet eder.

Rüyada Abinin Eşini Hamile Görmek; Rüyasında abisinin eşini hamile olarak görülmesi; o kişinin karnının büyüklüğü kadar çok ele geçecek olan ( altın,para,döviz vb ) mala veya dünya nimetlerine sahip olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin malının artacağına aynı zamanda hayırlı olan bu rüya bolluk ve zenginlik içinde hayır ve menfaate delalet eder.

Rüyada Abinin Eşini Dövmek

Abinin eşini dövdüğünü görmek tartışmalardan sonra gelecek olan iyiliklere ve güzelliklere işarettir. Rüyada Abinin eşini dövmek, Kavga etmek , Şiddet Uygulamak ,döven vasıtasıyla dövülenin duyacağı bir sevindirici ve hayırlı bir habere alamet eder. Bazen de, son sıkıntılı günlerin artık yavaş yavaş sona ereceğini ifade etmektedir. Rüya sahibinin, bir kimsenin derdine, sorununa çare bulmaya işarettir. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Abinin Eşini ( Karısını ) Aldattığını Görmek

Rüyada Abimin Karısını Aldattığını gördüm diyorsanız , NE anlama gelir diye düşünüyorsanız ; Hayatınızın herhangi bir noktasında ,Mücadele etmeniz gereken insanlara ile karşılaşacağınız zorlukları ifade eder. Ya da içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan bir dostunuz aracılığıyla kurtulacağınıza delalet eder. Bazende, bu rüya arkadaş çevrenizi tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...