16.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

Rüyada Birinin Gelinlik Giydiğini Görmesi

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi fazla mutlu, rahat ve rahat bir yaşam süreceğine, sevmiş olduğu kişilerden fazla büyük bir destek alacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içerisinde düzeltileceğine, fazla büyük problemler ve problemler yaşamış olduğu bir devrin son bulacağına, rahatının, konforunun ve ağzının tatlanacağına, kendisine sorun veren olaylardan yakın vakit içerisinde kurtulacağına rivayet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi toplumsal yaşam içerisinde tanıştığı ve kendisine yeterli olduğunu düşündüğü bir şahıs ile bir ilişkiye başlayacağına, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının sona ereceğine, fazla mutlu, rahat ve rahat bir yaşam süreceğine, gireceği bir iş yardımıyla insanların fanatik kalacağı birtakım çalışmalara imza atacağına, sevmiş olduğu bireyler ile fazla mutlu ve güzel günler geçireceğine, borçlarının kapanacağına rivayet ettiği söylenir.

Rüya kitabına bakılırsa beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, daha başarı göstermiş ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, derdin tasanın olmadığı bir döneme girileceğine, sevmiş olduğu kişilerden fazla büyük bir destek alacağına, güzel davetler alacağına, kariyerinde büyük bir atılım ve değişim gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, işlerinin kısa süre içerisinde açılacağına, sevmiş olduğu bireyler ile elbirliği yaparak daha çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içerisinde düzeltileceğine, uzun süredir içerisinde bulunmuş olduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, hem maddi hemde manevi açıdan hiçbir sorun çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına bakılırsa dünyevi işlerinde almış olduğu dualar sonucunda hiçbir vakit darda kalmayarak, bununla birlikte dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, amaçlarına ulaşacağına, ailenin yardımı ile problemlerin kısa süre içerisinde hallolacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, fazla büyük problemler ve problemler yaşamış olduğu bir devrin son bulacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına rivayet eder.

Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmesi söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan birtakım kişilere hadlerinin bildirileceğine, bütün problemlerin çözüme ulaşması yardımıyla derin bir nefes alacağına, işi olmayan ve aşsız kalmayacağına, anlayışlı bir şahıs ile tanışacağına, geçim sıkıntısının ve de yoksulluğun hanesine hiç uğramayacağına, rahatının, konforunun ve ağzının tatlanacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa süre içerisinde ev ve otomobil alacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına bakılırsa subay yada askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorluk çekecek kadar büyüyeceğine, fazla sevilen bir şahıs olunacağına ve hastalık verecek bir durumun yaşanmasına engel olunacağına, müdür veya yönetici gibi makamlarda vazife alacağına, kendisine sorun veren olaylardan yakın vakit içerisinde kurtulacağına, üzüntülerinin yerini saadetin ve sevincin alacağına işarettir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada birinin gelinlik giydiğini görmek karşısına kendine hayır getirecek güzel ve de temiz kapıların açılacağına, ekonomik açıdan büyüme göstereceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları değerlendireceğine, borçlarından sevdiği ve sevildiğ insanların sağladıkları destekler yardımıyla kurtulacağına, uzun bir süredir hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki bütün sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmetle evleneceğine ve bir yaşam boyu mutlu ve rahat yaşayacağına rivayet edilmektedir.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...