-1.6 C
Türkiye
Perşembe, Mart 30, 2023

Buy now

Rüyada Horoz Görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada horoz görmek çok bir rüya tabiri Diyebiliriz. Rüyada horoz görmenin anlamı maddi ya da manevi olan bazı sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Horoz ayrıca; Rüyayı gören kişinin oldukça güçlü ve elinde türlü imkân bulunan biri olarağını simgeler. Bir kimsenin rüyasında siyah ve beyaz renkte bir horoz görmesi rüyayı gören kişinin çalıştığı işte yönetici veya daha yüksek bir mevkiye geleceğine işaret eder. Rüyada horoz görmek, aynı zamanda evli olan ya da ilişkisi bulunan kişinin son derece akıllı , zeki ve sevimli bir erkek çocuk sahibi olacağı anlamına da gelir. Bir kimsenin rüyada aldığı horoz, onunla bir adamın arasını bulmaya işaret eder. Yine rüyada horoz görmek, muhtaç olduğu şeyi nefsi için tercih eden cömert bir erkeğe işarettir. Rüyasında horoz gören kimsenin, hikmet sahibi bir kimse veya âlimlerin yanlarına gidip gelmekle onlardan çok menfaat görmesine işaret eder, denilmiştir. Bazı kere horoz, muhtaç olduğu şeyi nefsi için tercih eden cömert bir erkeğe yahut bulduğuyla kanaat eden ve nasibi az, sıkıntısı çok olan kimseye tabir edilir.

Rüyada beyaz horoz görmek nedir ? Ne Anlama gelir sorusuna ise şöyle diyebiliriz; beyaz horoz güzel sözlü, güzel huylu ve güzel ahlaklı bir erkeğe işaret eder. Yani bu rüyayı gören kimse için beyaz horoz kısmet demektir. Rüyayı gören kişiyi bekar ise bir evlilik beklediğine delalet eder. Bazen de beyaz horozlar salih ve emin bir dosta delalet eder. Rüyada bir horozun gagasıyla kendisini bir veya iki kere vurduğunu gören kimseyi öldürür. Horoz, müezzine yahut hatibe yahut güzel okuyan kimseye işaret eder. Bazen de horoz kendisi yapmadığı halde iyilikle emreden bir kimseye tabir edilir. Bazen de horoz, çok evlenen adama yahut simsara yahut bekçiye işaret eder.

Rüyada Horoz Kovalaması , Horoz Kovaladığını görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada horozun seni kovalaması, mutlu olacağınız bir yuva kurmak sevdiğiniz ya da çok etkilendiğiniz birisi ile evlilik ve neticesinde erkek evlat sahibi olacağınız anlamına gelir. Bekar olan biri için hayırlı bir talip demektir ve evleneceğiniz kişi karşınıza çıkabilir. Yakında hayatınıza çok temiz kalpli,size önem veren ve sizi ömür boyu ciddi anlamda çok sevecek ve gerçek aşkı size yaşatacak olan biri girebilir ve o kişi ile evlilik yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Evlenmek isteyenler de ailelerinin iki tarafın da haberlerini alabilirler. Eğer evliyseniz, hem erkek çocuk ( bebek ) hem de yuvanızda bereket para ve huzur gelecek demektir. Ev hayatında neşe ve mutluluklar artar. Rüyada horozun seni kovaladığını görmek, aynı zamanda üzüntülerin bitmesine ve kendinize duyduğunuz güvenin artmasına yorumlanır. Evinize ve ailenize daha iyi şartlar sunabilirsiniz.

Rüyada horozdan kaçmak, aynı zamanda iş hayatında kötü günler geçiren kişiler için yakında temiz bir sayfa açmak ve iş hayatında güzel günler geçirmeye yorumlanır. Yeni iş teklifleri gelebilir veya gelirinizin artması söz konusu olabilir. Uzun zamandır görüşmek istediğiniz biri ile önemli bir iş görüşmesi yapılabilir.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...