-1.6 C
Türkiye
Perşembe, Mart 30, 2023

Buy now

Rüyada Kedi Görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kedi görmek; çocuk sahibi olacağınıza, eğer kadınsanız,eşinizden dolayı biraz sıkıntı çekeceğinize, etrafınızda düşmanlar olabileceğine işaret etmektedir. Rüyada kedi görmek, son derece şımarık ve ukala ve çevresindeki insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü bir erkeğin hayatınızda olacağına ya da şu anda var olduğuna yorulur.

Bir diğer rüya tabirine göre de , rüyada kedi görmek eğer şu an anneyseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir. Çağdaş ulemaya göre rüyada kedi görmek riyakar insanlarla karşılaşacağınıza veya bir konu hususunda ümitsizliğe düşeceğinize yorulur.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek; bir yandan size faydası olacak bir rüya yorumu olsa da , fakat bir yandan da zararını göreceğiniz bir kişiyi simgeler. Rüyada dişi kedi görmek, kötü karakterli , huysuz ve zarar verici bir kadına işaret eder. Gördüğünüz dişi kedi eğer ev kedisiyse işler değişebilir.! Rüyanız Bu durumda maddi ya da manevi olan bazı sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın işaretidir.

Gördüğünüz dişi kedi eğer sokak kedisiyse, etrafınızdan birinin tavır ve davranışlarının sonucu olarak sıkıntılı bir durumla karşılaşacaksınız demektir. Dişi bir ev kedisi sizi tırmalarsa, bir yıllık bir süre içinde huzur ve mutluluğunuz kalıcı olacaktır. Ayrıca hanenize bereket gelir. Rüyada görülen dişi kedi kurnaz ve iki yüzlü bir kadını da simgelemektedir.

Rüyada Kedi Öldürmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyanızda kedi öldürmeniz Kirmani’ye göre gerçek Yani reel yaşamınızda bir hırsızla herhangi bir yerde tesadüfen karşılaşarak onu zaptedeceğinize ve onunla boğuşacağınıza delalet etmektedir. Allame Meclisi’ne göre ise kedi öldürmek feraha kavuşacağınızın işaretidir.

Rüyada Kedi İle Kavga Etmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyanızda bir kedi ile kavga etmişseniz bu rüya bir hastalık geçireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyanızda bir kedi ile kavga ediyorsanız, kısa süre sonra ciddi bir hastalık geçireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Ancak eğer Rüyanızda kediyle kavga ederek yenilmişseniz, hastalıklarınızdan hızlı bir şekilde kurtulacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bu rüya mutlu günlerin yakında olduğun da işaretidir.

Rüyada Kedi Eti Yemek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kedi eti yemek, haram yiyen birinin ya da bir hırsızın yada dolandırıcılık yapan birinin ( kadın ya da erkek ) malından ve mülkünden belkide parasından size karşı fayda sağlayacağının habercisidir. Rüyada kedi eti yemek aynı zamanda sihirbazlık hilelerini öğreneceğinize de delalet eder.

Rüyada kedi eti yemek, hile hurda ve çaresizlikten yada hırsınızdan dolayı saçma sapan ve tehlikeli illegal işlere bulaşacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çevresinde düzenbazlık ile dolandırıcılık ile onu kandırmaya çalışan kişi ya da kişiler olduğuna delalettir.

Hileye, dolanıcılara ve sihirbazlığa delalet eder. Üzgün ruh haline, kandırılmaya, yalan dolan ile elde edilen mala mülke ve sonrasında zarar etmeye , öfke ve kin duymaya işarettir. Kısa süre içinde içindekileri atamayarak derin pişmanlıklar duymaya işaret eder.

Rüyada Kediyi ısırmak Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada siz kediyi ısırıyorsanız veya ona zarar veriyorsanız, yakın tarihte hastalık sahibi olacağınıza ve bu hastalığınızın biraz fazla zaman süreceğine delalet eder. Eğer hasta değilseniz, sağlığınız konusunda dikkatli olmasınız zira uzun süreli bir rahatsızlık geçirebilirsiniz.

Rüyada kediyi ısırmak maddi anlamda refahın yerinde olacağına, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ( mirasta olabilir ) yakın süre içerisinde sorunsuz olarak ele geçeceğine, müzik , resim ve benzeri bir sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, sigara , alkol , kumar gibi zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yoksul , hasta , kimsesiz ve benzeri yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına rivayet eder.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...