14.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

Rüyada Kendini Hamile Olduğunu Görmek Ve Bebeği Hissetmek

Rüyam Ne Anlama Gelir ? Gördüğüm Rüyanın Anlamı Nedir ? Rüyamın Manası Nedir ? Bu Rüya Hayırlı mıdır ? Diye merak ediyorsanız buyrun tabirimizi okuyalım ; Rüyada kendini hamile olduğunu görmek ve bebeği duymak vakti daha doğru Kullanmak amacı ile çaba sarf edeceğine, Kendisinde yeni yetenekler ve becerilerin farkına varacağına ve keşfedeceğine, Eline geçmiş olan paraları gelecekte çocuklarının kendi hayatlarını kurmaları için Birikim yapmaları için yönlendirme yapacağına, maddi sorumlulukların azaltılacağına, Hedeflerinin hayallerinin gayelerinin ve beklentilerinin de Gerçek olacağına, işlerinin fazla hayırlı bir halde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyanın Açıklaması ve Geniş Açıdan Yorumu : Rüyada kendini gebe olduğunu görmek ve bebeği duymak yakın bir vakit içerisinde büyük başarılar elde edeceğine, vakti daha doğru Kullanmak amacı ile çaba sarf edeceğine, yakın bir arkadaş ile büyük bir proje gerçek olacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, karın artacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren negatif duygu ve düşüncelerinden arınacağına delalet eder.

Rüya Sözlüklerine baktığımız zaman gördüğünüz rüyanın açıklaması şu şekilde ; işlerin yeni kapılar açacağına, insanlarla uyumunun artacağına, bu zamanda alınan her türlü kararın insanın hayatında akıl almaz güzellikte etkisinde bırakır bırakacağına, aile yaşamı ile ilgili neşeli ve hayırlı haberler geleceğine, Kendisinde yeni yetenekler ve becerilerin farkına varacağına ve keşfedeceğine, sürpriz değişimlerle ve de gelişmelerle karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini gebe olduğunu görmek ve bebeği duymak kısa süre içerisinde büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve tecrübe kazanılacağına, Eline geçmiş olan paraları gelecekte çocuklarının kendi hayatlarını kurmaları için Birikim yapmaları için yönlendirme yapacağına, rakiplerini geçmeyi ve etkisiz hale getirmeyi bileceğine, eve bereket ve de bolluk dolacağına, hastalık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir vakit içerisinde son bulacağına, zahmet verici bir işin süratli ve basit bir halde sonucuna vardıracağına, maddiyat açısından Zarara sokacak ve yıpratacak bir işten uzaklaşılacağına Delâlet etmektedir.

Rüyanın manasına bakılırsa kendisini mutsuz eden ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, maddi sorumlulukların azaltılacağına, fazla üst makamlarda birtakım konumlara terfi edileceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, helal rızka kavuşacağına, stres yapmış olduğu işlerde başarılı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek ve bebeği duymak sıkıntılı geçen bir devrin kısa süre içerisinde biteceğine, yapılan işte uğranıla edilen zararların verdiği çöküntünün telafi edilmesine, işlerdeki aksiliklerin edilecek dualar yardımıyla yoluna gireceğine, Meslek hayatında terfi edileceğine, Hedeflerinin hayallerinin gayelerinin ve beklentilerinin de Gerçek olacağına, ailece mutlu huzurlu ve uzun günler geçireceğine, inancını tazeleyerek daha muntazam bir yaşam kuracağına, hayatında sürpriz olacak vakalar meydana geleceğine delalet etmektedir. Ulemaya bakılırsa problemlerinin Tamamıyla biteceğine, anılar içinde bir yolculuğa çıkacağına, işlerinin fazla hayırlı bir halde ilerleyeceğine, uzun bir süredir askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, kazancının fazla daha çok olacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına Delâlet etmektedir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada gebe olduğunu görmek ve bebeği duymak maddi olarak fazla kazanç sahibi olunacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylelikle tecim hayatında kendisi ile mücadele durumunda olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, yaşamın kendisine talih, kısmet, bol para ve başarı getireceğine, varolan kötü ve üzücü durumların yavaş yavaş bertaraf edileceğine, bolluk, bereket ve mutluluk sahibi olacağına delalet eder.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...