14.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Mesaj Atması

Rüyam Ne Anlama Gelir ? Anlamı Nedir ? Manası Nedir ? Hayırlı mıdır ? Diye merak ediyorsanız buyrun okuyalım ; Rüyada uzun süreden beri görmediğin birinin bildiri atması dost veya Yakın akrabalarından birisinin başı belaya girdiğinde borç ihtiyacı olduğunda paraya sıkıştığında ya da başka bir mahkemelik durumda sıkışıklık içerisine girdiğinde hızlı bir şekilde yardımına koşacağına ve sonucunda yardımcı olabileceğine, bir tek kendisini değil ailesini ve bütün çevresini de kurtarıp her insana hayırlar meydana getiren ve Takdir edilen bir insan olacağına, hayırlı yollara gireceğine, Zorda kalınan durumlarda birlik ve beraberlik içerisinde olunacağına ve bu durumların içerisinden çıkılacağına, mutluluktan deyim yerindeyse gözlerinin parıldayacağına, bekar bir bayan için hayırlı bir erkek İle evlilik gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyanın Açıklaması ve Geniş Açıdan Yorumu : Rüyada uzun süreden beri görmediğin birinin bildiri atması dost veya akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, üzüntülerin ve kederin sona ereceğine, evinden eğlencenin ve de neşenin tamamlanmamış olmayacağına, görgülü ve de bilgili şahıslarla sıkı dost olacağına, her mevzuda şansının yanında olması sebebi ile başarı sahibi olacağına, sevmiş olduğu bireyler ile fazla güzel zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüya yorumları lugatına gore bir tek kendisini değil ailesini ve bütün çevresini de kurtarıp her insana hayırlar meydana getiren ve Takdir edilen bir insan olacağına, tutsak olanların özgürlüğüne kavuşacağına, hırsı ve çalışkanlığı yardımıyla her hayalini gerçekleştireceğine, Stresten ve sıkıntıdan uzak duracağına, zor durumlardan çok çabuk bir şekilde sıyrılacağına ve içerisinde bulunmuş olduğu zararları ve Borçları kapatacağına, son zamanlarda yaşanmış olan gelişmelerin hayırlara aracı ve yardımcı olacağına, duygusal kararlar vermek yerine daima aklı ile hareket edeceğine rivayet edilir.

Rüyada uzun süreden beri görmediğin birinin bildiri atması her insanın ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, Hayallerin gerçek olması yolunda bikaç adım atılacağına, hayırlı yollara gireceğine, cesur olunması gereken işlere gireceğine, düşünerek hareket etmesi yardımıyla gerçekleştireceği işin fazla iyi bir halde ilerleyeceğine, baya bir bir kazanç getireceğine ve verimli olacağına, işinde usta durumuna geleceğine işarettir.

Rüya Sözlüklerine baktığımız zaman gördüğünüz rüyanın açıklaması şu şekilde ; Zorda kalınan durumlarda birlik ve beraberlik içerisinde olunacağına ve bu durumların içerisinden çıkılacağına, saadet ve para mevzusunda hiç sorun çekmeden, rahat, sıhhatli bir yaşam süreceğine, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, eve eskisi gibi bereket ve de bolluk yağacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, kısa süre içerisinde korkuların ve endişelerin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun süreden beri görmediğin birinin bildiri atması iş mevzusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, ticaretinin açık, kazancının da güvence ve durağan(durgun) olacağına, mutluluktan deyim yerindeyse gözlerinin parıldayacağına, sıkıntılı bir çalışmanın basit bir halde sona ereceğine, doğru bilmiş olduğu hak yolundan ayrılmayacağına, işlerinden pozitif geri dönüşler alacağına işarettir.

Rüya yorumu kitabına gore yakın bir tanıdıkla olan geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an dahi olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, baş ağrısı, grip veya nezle haricinde hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, bekar bir bayan için hayırlı bir erkek İle evlilik gerçekleştireceğine, hayatında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan ve belalardan uzak, sevdiği insanlar ile saadet ve mutluluk dolu bir geleceğin sahibi olunacağına, problemlerini çözeceğine, kafasını Tamamıyla rahatlattıktan sonrasında daha daha farklı işlere gireceğine ve yüklü miktarda mal varlığına sahip olacağına delalet eder.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada birinin bildiri atması son aşama mutlu olacağına, kendi gelişimini tamamen farklı bir tarafa taşıyacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata kavuşacağına, fazla uzun bir süredir imgesel kurduğu şeylere kısa bir vakit içerisinde kavuşacağına, Hiç beklenmedik aniden ard arda fazla güzel gelişmeler yaşayacağına, Net olarak karar verdiği bir işte fazla Çok büyük Sevinç yaşayacağına, kırıldığı bir şahıs ile arasını düzeltmek için fazla büyük bir emek göstereceğine işaret eder.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...