Sevgili ( erkek arkadaş ) Arayan Dul Olgun Bayanlar ve Güzel Kızlar

Sevgili Arayan Kızlar Whatsapp Telegram Grubu ve Telefon Numaraları Sevgili bulma Sitesi İlanları
Sevgili Arayan Kızlar Whatsapp Telegram Grubu ve Telefon Numaraları Sevgili bulma Sitesi İlanları

Öncelikle Herkese merhaba arkadaşlar ismim Melisa. İstanbul’da yaşıyorum 28 yaşındayım. Sevgili arayan dul olgun bayanlar ve güzel kızlar bölümünde Ben de bulunursam çok sevinirim. İlk olarak şunu belirtmeliyim ki telefon numaramı Her önüme gelene vermiyorum. Bu konuda biraz anlayışlı olursanız sevinirim. Telegram ve WhatsApp gibi uygulamalar kullanıyorum dürüst ve güvenilir olanlarla sadece bu uygulamalar üzerinden iletişim kurabiliriz ama direkt olarak insanlar beni aradığı zaman heyecanlanıyorum ve konuşamıyorum. İlk önce birbirimizi biraz tanımamız gerekiyor benim biraz karşımdaki insana ısınmam gerekiyor daha sonra telefonda istediğimiz kadar konuşabiliriz WhatsApp üzerinden zaten sesli mesaj gönderebildiğimiz için telefonla direkt aramanıza da gerek yok çünkü heyecan yapıyorum. İstanbul’da Esenyurt’ta oturuyorum. Buraya aslında üniversite okumak için Samsun’dan geldim ama zaman geçtikçe İstanbul’a öyle alıştım ki gidemedim. Sizin anlayacağınız istemeden ben de bir İstanbullu oldum. Üniversite bittikten sonra burada bir şirkette staja başladım. Stajdan sonra da aynı şirkette işe başlayıp çalışmaya devam edince dolayısıyla tekrar Samsun’a dönmeye gerek kalmadı. Ailemin de zaten tekrar eve dönmemle ilgili pek bir hevesi yoktu.

Kendimi bildim bileli sürekli bir hayat mücadelesi veriyorum. Çalış çabala Kazan ayakların üzerinde dur kimseye muhtaç olma derken Zaman geçip gitti. Sevgiye aşka ya da bir arkadaşla zaman geçirmeye bir mekana gidip yanımda sevgilimle gezmeye falan hiçbir zaman vaktim olmadı. Ailemle zaten oldum olası aram bozuktur. Hiçbir zaman ne annemden ne babamdan sevgi görmedim. İki tane kardeşim var onlar da aynı durumdalar. Kardeşlerimden bir tanesi kendini kurtardı ve yurt dışına gitti şu anda orada güzel bir hayat yaşıyor ve evlendi. Benn de İstanbul’da kendime güzel bir hayat kurdum ama sonuç olarak yalnız olmak da pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Aslında ilk başlarda yalnızlığı çok seviyordum ve yalnız olmak, yalnız başıma bir şeyler yapmak, koskoca İstanbul’da yalnız bir kadın olarak yaşamak çok güzel gibi görünüyordu fakat sonradan yaş ilerledikçe artık yalnız kalmanın ne kadar iğrenç bir şey olduğunu anlamaya başladım. İnsan yanında birilerini arıyor anlatabiliyor muyum? Mesela akşamları eve geldiğimde oturup netflix’te bir dizi izlemeye başlıyorum ama dizi ile ilgili konuşacak sohbet edecek bir arkadaşım dahi olmaması da çok sıkıcı geliyor. İşte bu ve buna benzer sebeplerden dolayı bir erkek arkadaş ihtiyacı duymaya başladım. İstanbul’da sevgili arayan erkekler, İstanbul’da sevgili arayan ve sevgili bulmak isteyen kızlar bu internet sitesinde çok karşıma çıktılar. Burada gerçekten çok kaliteli insanlarla tanıştım. Hepsine teşekkür ediyorum. Ancak burada tanıştığım kişilerden sevgilim olacak ya da benimle yaşamasında herhangi bir sakınca olmayan birilerine yazık ki henüz karşıma çıkmadı. Bazılarına Ben güvenemedim, bazıları da beni beğenmediler..

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Beni beğenmediler derken lütfen yanlış anlaşılmasın çirkin bir kadın değilim ayıptır söylemesi fıstık gibiyim. Ancak bazı erkekler çok fazla tutucu ve sahiplenici oluyorlar ve ben böyle erkeklerden hoşlanmıyorum. Sevgilim olduğu zaman sanki onun malıymışım gibi, onun sözünden çıkmamam gerekiyormuş gibi davranıyorlar ancak ben Özgür bir yapıya sahibim. Ben yay burcu kadınıyım. Yay burcu kadınları özgürlüğüne düşkün olur bunu anlamanız gerekiyor. Bu yaşıma kadar kendi ailemden yani annemden babamdan bile emir almamışım, kendi annem babam bile bana karışmamış ama hayatıma giren bir erkeğin bana müdahale etmesi beni gıcık ediyor. Ben öyle çok fazla abartılı giyinen ya da sürekli erkeklerle takılan bir kadın değilim ki zaten. Birazcık rahat giyinmeyi falan seviyorum birazcık topuklu ayakkabılara falan düşkünlüğüm var ve fazla makyaj yapıyorum doğal olarak bir kadın olarak kendimi güzel görmeyi ve güzel hissetmeyi ve insanların bana baktıklarında karşılarında güzel bir kadın görmelerini istiyorum. Sizce de bir bayan olarak bu benim en doğal hakkım değil mi? Erkekler bu durumu neden kabul etmiyorlar anlamış değilim..

Her neyse arkadaşlar konuyu çok fazla dallandırıp budaklandırıp sizlerin de kafasını şişirmek istemiyorum. İstanbul’da yaşayan 28 yaşında ama gördüğünüz zaman 20 yaşında zannedeceğiniz bir güzelliğe sahip bir kadınım ben. Şimdiye kadar birkaç kez sevgilim oldu fakat ciddi olarak gerçek bir aşk yaşamayı düşündüğüm hiç kimse karşıma çıkmadı. Eğer nasibimde varsa buralarda bir erkek arkadaş ya da sevgili bulabilirsem, belkide ileride evlenmek istiyorum. Benim öyle yaş takıntım ya da zengin erkek takıntım yoktur benim zaten kendime yetecek kadar param pulum var Allah’a şükürler olsun maddi olarak zor durumda değilim. Sadece manevi olarak kendimi büyük bir boşluklu ve yalnızlığın içerisinde hissediyorum ve bu yalnızlığımı benden alıp götürebilecek, beni gerçekten kalbinden sevecek ve yüreğime dokunabilecek bir sevgilim olmasını istiyorum. Çok şey istemiyorum değil mi? Sıradan kadınlar para ister pul ister ev ister araba ister. Ancak ben bunların hiçbirisini istemiyorum. Beni gerçekten sevebilecek mi başımı çevirdiğimde yanımda olduğuna sevinebileceğim bir erkek arkadaşımın olmasından başka bir hayalim yok. Yine de kafanıza takılan bana sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir şey olursa aşağıdaki mesaj gönderme bölümünden sorabilirsiniz. Gündüzleri çalışıyorum bu yüzden sadece akşamları mesajlarınıza geri dönüş yapabilirim. Benimle ilgili bir şey sormak istiyorsanız falan sorabilirsiniz ama lütfen akşam tekrar gelip mesajınıza verdiğim cevabı okumak için kontrol edin çünkü gündüz işten güçten çok fazla internete girmeye Facebook Twitter Instagram TikTok ya da böyle sitelerde zaman geçirmeye vaktim olmuyor.

Merhaba ben ezgi 27 yaşında dul bayanım sevgili arıyorum

Ezgi’den Herkese selamlar arkadaşlar Nasılsınız iyi misiniz? 27 yaşındayım ikizler burcuyum sevgili arıyorum arkadaşlar çünkü ben hiçbir zaman yalnız kalamayan bir insanım. Yalnızlıktan nefret ederim etrafımda Yeni insanlar yeni arkadaşlar olması benim için her zaman daha güzel olmuştur. Ancak böyle diyorum diye lütfen yanlış anlaşılmasın Ben sadece can sıkıntısından dolayı insanlarla muhatap olmuyorum. Yanımda bir insan olacaksa o benim ya yakın dostum sevdiğim bir arkadaşım ya da sevgilim olmak zorundadır. Önüne gelen erkekle sohbet muhabbet eden ve önüne gelen erkeğe gevşek davranan kızlarla lütfen beni karıştırmayın. Zaten normalde böyle bir internet sitesinde ya da Facebook’ta falan Erkek arkadaş bulmak gibi bir niyetim yoktu fakat tesadüfen burası karşıma çıkınca ve burada birkaç kişiyle tanıştıktan sonra düzgün bir insanla tanışabilirim diye düşünerek böyle bir ilan vermeye gerek duydum…

Bana göre sevgili kavramı çok değişik bir şey. Bu dünyada eğer ormanları ağaçları hayvanları sevmeyeceksek, gerçek bir sevgili bularak hayatın anlamını görmeyeceksek yaşamamızın ne anlamı var? Sizin anlayacağınız güzel olan her şeyi severim ben. Gördüğünüz gibi çok fazla bir beklentisi olan bir insan değilim bu hayattan çok fazla bir şey istemiyorum bence. Zaten hiçbirimizin düzgün bir hayatı yok bunu da çok iyi biliyorum. Herkesin kendine göre sıkıntıları ve dertleri var. Var mı acaba benim böyle istediğim tarzda birileri?

Dul bir bayanım daha önce zaten bir evlilik yaşadım ve çok pişman oldum. Çok küçük yaşta tanesi yıllarında aşk zannettiğin bir insanla ilişkimi devam ettirdim ve ailelerimizin de onay vermesi üzerine bir heyecan içerisinde saçma sapan bir evlilik yaptım ve kısa süre içerisinde dolayısıyla anlaşamadığımız için hemen boşanmak durumunda kaldım. Sevgili arıyorum ve benimle sevgili olmak isteyen ve bana yakışabilecek çok fazla erkek var bunları görüyorum fakat ben sadece bana yazan kişilere numaramı vereceğim. Ben bir bayan olarak Ama bu adam ne kadar yakışıklıymış deyip gidip de ona mesaj gönderecek kadar da kendimi küçük düşüremem. Beni beğenen ve beni tesadüfen bile olsa buralarda gören birilerinin bana yazması kaderimiz açısından bir gerçek aşkın başlamasına daha mantıklı gibi geliyor. Yani düşünsenize tesadüfen bu internet sitesine gelmişsiniz. Facebook’tan Twitter’dan ınstagram’dan tiktok’tan ya da arama motorundan nereden geldiğinizin önemi yok. Karşınıza ben çıkıyorum ve beni beğenip bana mesaj göndermek istiyorsunuz siz ya da bu kadar değil mi? işte ben tam da böyle bir insanla tanışmak istiyorum yani tesadüfen karşıma çıkan ve kaderimde olan bir insanla sevgili olmak istiyorum.

Şimdiye kadar hem ailemden hem de geçmişimde yaptığım yanlış evlilikten çok fazla üzüldüm ve çok ağladım. Günlerce bocaladım, oturdum düşündüm ve ömrümün sonuna kadar bir daha asla Hiçbir insana güvenmeyeceğime de söz verdim. Yalnızlığın daha güzel ve daha iyi bir şey olduğunu düşünmeye başlamışken şimdi mutlu bir adım atmanın vereceği huzuru bulmak istiyorum. İnsan bir noktaya kadar yalnız kalabiliyor belli bir noktadan sonra artık yalnızlık insanın içini yiyip bitiriyor. Elbette insanlar her zaman yalnız kalabilirler ve kafasını dinlemek için kendilerini inzivaya çekebilirler fakat günün her saatinde konuşmak istediği birileri illaki olmalıdır. Tabii ki bu benim düşüncem herkesin Kafa yapısı farklıdır. Daha önce çok fazla sevgilim olmadı bir iki kişiyle konuşmuştum ama sonuç ortada ve ben hala Yalnız bir bayan olarak tek başıma yaşamaya devam ediyorum. Geçmişte yaptığım evliliğin de büyük etkisi var tabii ki bu durumda…

Her neyse sevgili arkadaşlar hayatımdan çok fazla şikayet ederek sizlerin de kafasını şişirmek ve vaktinizi çalmak istemem biz önümüze bakalım değil mi? Sonuçta geçmişte yaşanan iyi günlerde kötü günlerde geçmişte kalıyor. Sevgili arıyorum dedim açık ve net olarak sizlere söyledim sizlerden de net cevaplar ve net mesajlar bekliyorum. Kendinizi bana ne kadar iyi anlatabilirseniz ben de sizi o kadar iyi tanırım ve size geri dönüş sağlamak o kadar kolay olur gerisi sizde artık. Buyurun mesajlarınızı atın numaramızı da paylaşayım uzun uzun konuşalım sohbet edelim ve birbirimizi Telegram ya da WhatsApp üzerinden direkt olarak görelim ve önümüze bakalım.

Son olarak sizlerle bir şeyler daha paylaşmak istiyorum arkadaşlar son 2 yıldır aslında benim yalnız kalmamın bir sebebi var. Belki inanmayacaksınız ama yalnız kalmayı kendim istedim ve galiba büyük bir hata yaptım. Kafam bomboş olsun hiç kimseyi düşünmeden rahat rahat uyuyabileyim ve kimse için sorumluluk sahibi olmayayım falan derken Bir de baktım ki hayat böyle olmuyormuş. Eeee tabii ki bu durumda ne yapmak lazım dedim kendi kendime düşündüm. Tabii ki yeni birini hayatımı almak ve gerçek anlamda yüreğime dokunabilecek ve beni kalbinden sevebilecek bir sevgili bulabilmek gerekiyor. Böyle bir insanı da sokakta yürüdüğüm yerde bulamayacağından emin olduğum için internet sitelerinin daha mantıklı olduğunu düşündüm ve bu internet sitesine gerçekten bu yazıyı yazmadan önce Çok araştırdım.

Eğer gerçekten kendinize dürüst bir sevgili arıyorsanız benimle arkadaş olmanız emin olun ki sizin için yeterli olacaktır. Oldukça sadık güvenilir biriyim karşımdaki insanı kesinlikle üzmem ve kendime de çok iyi bakan oldukça güzel bir bayanım bunu da unutmadan mesaj gönderirseniz çok mutlu olurum. Birazcık kıskanç birazcık da huysuz bir bayanım ama gülü seven dikenine katlanır demişler değil mi? Benim sizlere aktaracaklarım bu kadar Arkadaşlar artık sizleri de dinlemek istiyorum herkes mesajlarını paylaşsın ve önümüzdeki güzel günlere bakmanın zamanı gelmiştir diye düşünüyorum. Pazara kadar değil mezara kadar olan bir aşk yaşamak istiyorum. Burada bana mesaj gönderen Çok mütevazi çok düzgün çok kaliteli insanlarla karşılaşıyorum ve gerçekten çok mutlu oluyorum ve çok seviniyorum o yüzden lütfen benden mesajlarınızı esirgemeyin ve çekinmeyin.

Erkek arkadaş ve sevgili arayan olgun ve dul bayanlar WhatsApp Telegram telefon numaraları

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınların ve sevgili arayan birbirinden güzel türbanlı ve tesettürlü bayanların engelli bayanların ve engelli yakışıklı erkeklerin cep telefonu numaraları, WhatsApp ve Telegram grupları ve buna benzer birçok konu 2023 ve 2024 yılında internet sitemizde siz değerli kullanıcılarımız ve misafirlerimizle birlikte olmaya devam etmektedir. Özellikle de İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya Konya Adana Şanlıurfa ve Gaziantep başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm il ve ilçelerden sitemiz içerisinde son derece pratik ve basit bir şekilde kendinize uygun sevgili bulabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden ve üye olmadan internet sitemiz içerisinde kendinize özel bir sevgili bulma ilanı da oluşturabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde sevgili arayan 30 yaş ve 40 yaş üzeri dul kadınlar, 50 yaş ve 60 yaş üzeri olgun bayanlar ve emekli kadınlarda bulunmaktadır. Sevgili arayan Azeri bayanlar Türkmen ve Özbek kadınlar Ukraynalı ve Rus bayanlar, İranlı ve Suriyeli dul kadınlar dahil olmak üzere internet sitemiz dünyanın her yerinden bayanlar ve erkekler tarafından her gün yüzlerce kez ziyaret edilmektedir. Sizler de bulunduğunuz konum her neresi olursa olsun ciddi bir aşk yaşayabileceğiniz ve artık yalnızlıktan kurtulmak için size ve kalbinize dokunabilecek bir bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulmak için sitemizi dilediğiniz gibi günün 24 saati kullanabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

Bir Cevap Yazın