-1.6 C
Türkiye
Perşembe, Mart 30, 2023

Buy now

Sevgili Bulma Programı ve Uygulaması Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar ismim Nazan.

İstanbul’da yaşıyorum. 26 yaşındayım. Tek başıma yaşıyorum. Ailem uzun zaman önce yurtdışına gittiler. Şu anda İngiltere’de yaşıyorlar. Doğal olarak orada daha güzel bir hayat kurdukları için beni burada pek de umursadıkları söylenemez. Tek başıma yaşamaktan çok sıkılmaya başladım. Çünkü Türkiye’de hem ekonomik olarak hem de başka tüm açılardan yaşamak oldukça zor bir hale geldi. Üstüne bir de koronavirüs gibi saçma sapan şeyler yaşayınca artık insanın bunu almaması söz konusu bile değil. Bu yüzden kendime bir erkek arkadaş bulmak istiyorum.

Zaten yalnız yaşamanın tadını fazlasıyla çıkardım. Amacım evlenmek değil. Evlilik bana çok uzak bir olay. Etrafımda evlenen bir çok arkadaşım oldu. Bazıları mutluluk rolleri keserken, bazılarının da boşandığına bizzat şahit oldum. Ben dul bir bayan olarak buraya gelip erkek arkadaş aramak istemiyorum. Daha önce bir erkek arkadaşım oldu. Ciddi erkek arkadaşım oldu. Gelip geçicilerden bahsetmiyorum. Hepimizin illaki lise hayatında, üniversite hayatında sevgilileri olmuştur. Fakat benim ciddi sadece bir tane erkek arkadaşım oldu. Öyle gelip geçici mektuplaştığımız, flört yaptığımız arkadaşlıklardan bahsetmiyorum.

Önceki sevgilimle de aynı evde yaşıyorduk. Fakat orası onun eviydi. Onun evinde çok fazla huzurlu değildim yukarda Allah var kimseye yalan söyleyemem. Ancak, belirli bir zaman sonra çalışıp paramı kazanmaya başladıktan sonra ayrılık kararı aldım. Çünkü artık anlaşamıyoruzduk. Şimdi düşünüyorum da iyi ki de evlenmemişim. Evlenseydim bir de boşanma aşaması, daha sonrasında dul bir bayan olarak hayat mücadelesi sürmek zorunda kalacaktım. Şimdiki erkek arkadaşım eğer kabul ederse gelip benim evimde benimle beraber yaşamasını istiyorum. Tabii ki sürekli olarak ben de kalması gerekmiyor. Kendi ailesine de zaman ayırabilir. Haftada en azından birkaç gün de olsa benimle birlikte kalırsa, sarılıp birlikte uyusak çok mutlu olurum.

Sonuç olarak eğer bir ilişki yaşanacaksa her şeyin çok güzel olması gerekiyor. Her şeyin paylaşılması, karşılıklı olarak oturup konuşulması gerekiyor. Bodoslama ve saçma sapan bir aşk yaşamak istemiyorum. Erkek arkadaşım benim evime geldiği zaman tedirgin olmaması gerekiyor. Kendi evi gibi buzdolabını açıp yumurtasını kırması, istediği zaman çay demlemesi, istediği zaman istediği filmi indirip izlemesi ya da buna benzer şeyleri rahat bir şekilde yapması beni çok inanılmaz mutlu eder. Çünkü ilişki dediğin böyle olur. Gece olduğu zaman da koynuna girip mışıl mışıl sıcacık uyumak kadar güzel bir şey olabilir mi sizce? Haksız mıyım arkadaşlar?

Burada bir çok bayan ve erkek arkadaşın ilan verdiğini gördüm. Zengin bayanlar, olgun bayanlar, dul bayanlar, erkek arkadaş arayan sevgili arayan dost arayan sırdaş arayan yoldaş arayan bir sürü insanla karşılaştım. Ben böyle bir insan değilim. Ben gerçekten ciddi bir ilişki arıyorum. Gerçekten aşık olabileceğim, her şeyimi paylaşabileceğim, birlikte çok güzel zaman geçirebileceğim, kafası kafama uygun olan, aynı müzikleri aynı şarkıları aynı filmleri keyifle izleyebileceğin bir insanla tanışmak ve gerekirse ömrümün geri kalanını onunla birlikte geçirmek istiyorum. Biraz önce sizlere yukarda evlenmek istemediğimi söyledim. Fakat tabii ki ömrümün sonuna kadar bekar kalacak değilim. Ben de anne olmak, mutlu bir yuva kurmak ve çoluk çocuğa karışmak elbette isterim.

Ama tabii ki bunların gerçekleşebilmesi için uzun bir süre geçmesi gerekiyor. Bu sürecin ardından evlilik konusunu karşılıklı olarak oturup konuşabiliriz. Dediğim gibi ben her zaman hayatım boyunca mantık çerçevesinde hareket etmeye önem gösterdim. Her ne kadar kalbim bazen ön planda olsa da vicdanımı Kirel tip mantıklı olarak hareket ettiğimde hep kazandığını gördüm. Bu yüzden mantık çerçevesinde bir erkek arkadaş bir sevgili arıyorum arkadaşlar. Lütfen bana mesaj gönderirken hangi şehirden olduğunuzu falan yazmayı unutmayın. İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya Tokat Sivas Samsun Diyarbakır Adana Gaziantep neresi olursa olsun fark etmez. Kürt Türk Laz Çerkez diye de insanları ayırmam. Ayrımcılık yapanları da hiç sevmem. Önemli olan gönüller ve kalpler bir olması ve bir ilişkide güven ve dürüstlüğün ön planda olmasıdır.

Ücretsiz sevgili, kız arkadaş, erkek arkadaş bulma uygulamaları 2023

2023 yılında hiçbir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde kız arkadaş, sevgili bulma uygulamaları mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrese geldiniz arkadaşlar. Hiçbir şekilde cep telefonunuza herhangi bir uygulama indirmeden içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi de oldukça pratik ve kolay bir şekilde sevgili bulabilirsiniz. Sevgili arayan bayanlar, olgun bayanlar, zengin bayanlar, dul kadınlar, yakışıklı erkekler, subay, astsubaylar, doktorlar, hemşireler, çevik kuvvet polisleri, polis memurları ve çok daha fazlası internet sitemiz içerisinde ülkemizin 4.01 yanından kendilerine uygun kişilerle tanışmak için ilanlar veriyorlar.

Herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmuyor. Tek yapmanız gereken internet sitemiz içerisinde bulunan tüm ilanların hemen altında bulunan yorum gönderme bölümünü kullanarak sitemizi ziyaret eden misafirlere ve kullanıcılara, erkek arkadaş arayan bayanlar ve birbirinden güzel kızlar, türbanlı tesettürlü kapalı açık fark etmeksizin bayanlara dilediğiniz gibi kendinizi tanıtan bir tanıtım yazısı göndermek ve onlara tanışma talebinde bulunmaktır. Karşınızdaki kişilere mesaj gönderirken kendinizden ne kadar uzun ve ne kadar soft bir şekilde bahsederseniz karşınızdaki kişi sizi o kadar iyi tanımış olur ve bu şekilde hiçbir ücret ödemeden bedava sevgili bulma uygulamalarına ihtiyaç duymadan burada sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar.

Sitemizin bu bölümünde sevgili bulma anketi, sevgili bul bedava, sevgili bulma konusu, sevgili nasıl bulunur, zumla sevgili bul nasıl bir sitedir, Bulgar alman İngiliz Fransız rus Ukraynalı Özbek Türkmen Azeri sevgili bulmak istiyorum diyenlerin hepsine hiçbir ücret talep etmeden sınırsız olarak hizmet sağlıyoruz arkadaşlar. Şansınız bol olsun.!

Öncek içerik
Sonraki içerik
SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...