Şırnak Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Evlenmek İsteyen Olgun ve Güzel Kızlar, Türbanlı, Kapalı Dullar
Evlenmek İsteyen Olgun ve Güzel Kızlar, Türbanlı, Kapalı Dullar

İçinde birazcık Allah korkusu olan bir erkek arkadaş arıyorum

Hayırlı günler ismim asuman. Şırnaklıyım ama İstanbul’da yaşıyorum. Kendime düzgün bir erkek arkadaş arıyorum. Babam öldükten sonra annem amcamla birlikte yurtdışına kaçtı. Ben meydanda kaldım. Irmak gibi bir yerde böyle bir şeyin yaşanması çok kötü arkadaşlar. Bunu burada anlatsam da anlamazsınız diye düşünüyorum. Ben de aldım başıma İstanbul’a geldim. İstanbul’da çok yalnızım. Erkek arkadaş bulmak istiyorum. Daha önce evlenmedim. Bir kere bile erkek arkadaşım olmadı. Ama benimle evlenmek isteyen ya da erkek arkadaşım olmak isteyen bir sürü kişi gördüm. İstanbul’da da çok fazla baş. Ama birçoğu farklı niyetlerle yaklaşıyorlar ben böyle şeyleri çok sevmiyorum.

Gerçekten bir erkek arkadaşım olacaksa o benim sevgilim olacak. Ben zaten sevgili arıyorum. Erkek arkadaş arıyorum. Yani erkek gibi, adam gibi sahip çıkacak bir insana ihtiyacım var. Dolarak içerisinde birazcık Allah korkusu olması gerekiyor. Vefalı, vicdanlı, güvenilir, dürüst bir insan olması gerekiyor. Zaten hayatın darbesini Yemişim yediğim kadar. Bir de erkek arkadaşımdan hayatıma aldığım sevgilimden darbe yersem bunu kaldıramam.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Adı : Asuman

Nereli : Şırnak

Ne Arıyor : Erkek Arkadaş

Medeni Hali : Bekar

Asu için Mesaj Salla

Şırnak erkek arkadaş arayan türbanlı bayanlar ve Suriyeli dul bayanlar

Şırnak’ta erkek arkadaş arayan bayanların ve birbirinden güzel kızların en çok dul kadınlardan oluştuğunu biliyor musunuz? Özellikle de türbanlı bayanlar çok fazla bulunmaktadır. Şırnak Suriyeli dul bayanlar tarafından talan dönmüş bir hale gelmiştir. Bu yüzden Şırnak şehrimizde Suriyeli dul bayanlar arıyorum diyenler çok şanslıdır.

Türbanlı, kapalı, çarşaflı, tesettürlü bayan arkadaş arıyorum diyen nerede sitemiz içerisinde kendi kriterlerine uygun bayanlar bulabilirler. Evlenmek isteyen engelli bayanlar, türbanlı bayanlar, kapalı ve çarşaflı kızlar da internet sitemiz içerisinde erkek arkadaş arıyorlar. Sizlerde burada kendinize uygun bayan arkadaşı bulmak için neden zaman kaybediyorsunuz? Hiç zaman kaybetmemize gerek yok.! Hemen sitemize mesaj bölümünden sizlerde kendi ilanlarımızı gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ilanlar yöneticilerimiz tarafından kontrol edilir eğer uygunsa onaylamış. Sonsuza kadar ücretsiz ve Üyeliksiz bir şekilde sitemizde sizin de ilanınızı olur.

Şırnak erkek arkadaş arayan bayan numaraları cep telefonuyla sohbet WhatsApp sohbet

Şırnak şehrimizde erkek arkadaş arayan olgun zengin ve yaşlı bayanlar, türbanlı tesettürlü kapalı kızlar, birbirinden güzel boşanmış dul bayanlar ile cep telefon numaralarını alarak WhatsApp üzerinden uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Tüm bunların haricinde Facebook Instagram Twitter gibi sosyal medya mecralarını da kullanarak Şırnak’ta bulunan ve erkek arayan bayanlarla sevgili arayan kızlarla iletişim kurabilirsiniz.

Herkesin hayalinde bir kadın ya da bir erkek vardır. Herkes mutluluğun tadına bakmak ister. Şu fani gelip geçici dünyada gerçekten sizi tamamlayacak ana inandığınız bir bayan arkadaş bulmanız oldukça mümkündür. Özellikle de 2023 yılının getirdiği koronavirüs ve benzeri nedenlerden dolayı sokağa bile çıkmak neredeyse imkansız hale geldi. Doğal olarak internet ortamında artık erkek arkadaş, kız arkadaş bulmak son derece normal bir hale gelmiş oldu. Hadi hemen hiç zaman kaybetmeyin aşağıdaki mesaj bölümüne hayallerinizi ve nasıl bir insan aradığınızı yazmaya başlayın. Hiçbir ücret ödemenize göre üyelik gerçekleştirmenize gerek yok. Hadi bakalım şansınız bol olsun inşallah.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın