Tunceli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Tunceli Erkek Arayan Bayanlar ve Dullar , Olgun ve Zengin Türbanlı Kapalı Bayanlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Tunceli Erkek Arayan Bayanlar ve Dullar , Olgun ve Zengin Türbanlı Kapalı Bayanlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Selam ismim NAZAN tunceli’de yaşıyorum erkek arkadaş arıyorum. Yöneticilerden rica ediyorum. Lütfen tunceli erkek arkadaş arayan bayanlar bölümünde benim de ilanı mı yayınlayın arkadaşlar. Kaç gündür söylüyorum yapmıyorsunuz. Galiba yazdığım yazılarda bir kusuru buluyorsunuz. Tunceli’de erkek arkadaş bulmak istiyorum. Kısacası sevgili arıyorum. Evlilik konusuna gelince bunu ilerde konuşabiliriz. Şu anda bu konuda bir şey diyemem. Karşımdaki insanı tanımadan nasıl evlenebilirim ki? Bazı erkekler daha tanışır tanışmaz evlenelim diyorlar. Kafayı mı yediniz anlamadım ki?

Evlilik öyle kolay bir şey mi? Önce birbirimizi tanımamız gerekiyor bence. Ya birbirimizi beğenmezsek? İlerleyen zamanlarda sıkıntı olmayacak mı? Zaten bu siteyi biraz dolaştım gördüm baktım bir sürü dul kadın var burada. Hep evlenmiştik sonra geri boşanmışlar. Çoğu mutsuz. Çoğu hüzünlü. Çoğu hayattan vazgeçmiş durumdalar. Ben böyle bir kadın olmak istemiyorum.Ondan sonra dul bayanlar kategorisinde benide görürsünüz. Hiç gerek yok vallahi. O yüzden evlilik konusunu şimdilik düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda oturur karşılıklı konuşuruz.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Tunceli Erkek Arayan Bayanlar ve Dullar , Olgun ve Zengin Türbanlı Kapalı Bayanlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Tunceli Erkek arkadaş Arayan Bayanlar ve Dullar , Olgun ve Zengin Türbanlı Kapalı Bayanlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Adı : Nazan

Yaş : 28

Boy : 170

Kilo : 52

Arayış : Erkek Arkadaş

Medeni Durum : Bekar

Şehir : Tunceli

Nazan İçin Mesaj Gönder

Tunceli’de erkek Arkadaş arayan dul bayanlar ve olgun kadınlar Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Sitesi 

Tunceli’de erkek arkadaş arayan 30 yaş üzeri dul bayanlar ve 40 ve 50 yaş üzeri olgun kadınlar bulunuyor. Aradığınızın ne olduğuna karar verdikten sonra sitemizde yaş kriterinize göre sizi tamamlayacak ve aklı başında bir bayan arkadaş bulabilirsiniz. Elbette bunun garantisini vermemiz mümkün değil. Bu birazcık sizin azim, hırsın ve dürüstlüğünüze bağlı.

Dürüst olmak sadece sevgili ararken değil hayatın her noktasında önemlidir. Ne kadar dürüst ne kadar kaliteli bir insan olursanız o kadar mutlu olursunuz. Mutlu olmak için hayatınıza bir bayan arkadaş almak istiyorsanız da yine dürüst olmak zorundasınız. Kadınlar güvendikleri erkeklerle arkadaş olurlar. İlk başlarda yalan söylerseniz ilerleyen zamanlarda eninde sonunda o yalanımız ortaya çıkacaktır. Bu yüzden ilişkinin en başında dürüst olmanız gerekiyor. Daha önce evlenmiş olabilirsiniz. Bu dünyadaki herkesin başına gelen son derece normal bir durumdur. Çocuğunuz da olabilir. Ama bunu aradığınız bayan arkadaşınız ile paylaşmak zorundasınız. Yoksa kaliteli bir ilişkiyi elde etmeniz mümkün değildir.

Tunceli erkek Arkadaş arayan bayanların cep telefon numaraları ve WhatsApp Grupları ve sohbet konusu

Kadınlarla daha rahat bir şekilde sohbet edebilmek ve kaliteli bir muhabbet içerisinde bulunabilmek için WhatsApp ve cep telefon numaralarını arayanlar var. Bu konuya da bir açıklık getirmek istiyoruz. İnternet sitemizde kadınların cep telefon numaralarını falan paylaşmıyoruz. Böyle bir şeyin doğru olmadığını bizim gibi sizlerde çok iyi biliyorsunuz. İnternet sitemiz içerisinde insanlarla tanıştıktan sonra zaten onlardan cep telefon numarasını bizzat kendiniz isteyebilirsiniz. Bayanların hiçbirisi böyle arkadaşlık sitelerinde, sosyal medya hesapları olan Facebook Twitter Instagram gibi yerlerde telefon numaralarını paylaşmazlar.

Paylaşıyorlarsa o işin altında bir pislik var demektir. Muhtemelen sizi ya dolandıracak, ya da duygularınız da oynayacak demektir. Ya da şöyle düşünün arkadaşlar. İnternet sitesinde cep telefon numarasını paylaşan bir kadını sizin gibi yüzlerce erkek arıyor demektir. O zaman da Seçenekler arasında yer alırsınız. Yani şansınız %1 diyebiliriz. Bu yüzden, erkeklerin cep telefon numarasını paylaşmasına izin veriyoruz ancak kadınlara izin vermiyoruz. Erkekler kadınlardan kendileri giderek cep telefon numaralarını isteyebilirler. Bu şekilde de WhatsApp sohbet yapabilir ve uzun uzun konuşma şansını elde edebilirler.

Tunceli erkek Arkadaş arayan kapalı çarşaflı türbanlı bayanlar ve Suriyeli dul kadınlar

Tunceli’de erkek arkadaş arayan bayanlar arasında tabii ki türbanlı bayanlar yoğun diyebilirim. Çünkü Tunceli muhafazakar bir şehir. Özellikle de Alevi kardeşlerimizin yoğun olduğu bir şehir. Hem Aleviler hem de kapalı çarşaflı ve türbanlı kadınlar bulunuyor. Bu yüzden tunceli’de kapalı bayan arkadaş arıyorum, türbanlı bayan arıyorum, türbanlı dul kadınlarla tanışmak istiyorum diyen bir çok erkek bu sayfayı ziyaret etmektedir. Eğer sizde türbanlı bir bayansanız, kendinize bir erkek arkadaş, koca, eş adayı, hayat arkadaşı arıyorsanız doğru adrese geldiniz.

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Tunceli şehrimizde de Suriyeli dul bayanlar bulunuyor. Bu kadınlar biliyorsunuz savaşlarda kocalarını kaybettiler. Türkiye yerleştikten sonra kendilerine yeni bir düzen, yeni bir hayat kurabilmek için ise Türk erkekleri ile evlilik yaptılar. Tabii ki bitmedi.! Ülkemizde halen bekar olan bir sürü Suriyeli dul bayan bulunuyor. Henüz evlenmemiş olan bu kadınların bir kısmı erkek arkadaş arıyor. Büyük bir bölümü de sevgili arıyor. Geri kalanlar da evlenebilmek için arkadaşlık sitelerini, evlilik uygulamalarını ziyaret etmeye ve kendilerine yeni ilanlar oluşturmaya ve arayışlarını yapmaya devam ediyorlar. Sitemiz içerisinde Suriyeli Tunceliden dul bayanlarla da tanışabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın