1.4 C
Türkiye
Cumartesi, Mart 25, 2023

Buy now

Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Selam Ben Pervin Arkadaş Değil Sevgili Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben Pervin.28 yaşındayım, bir 67 boyundayım, fiziğin falan güzel. Ücretsiz arkadaşlık ilanı ver demek ne demek? Ben mesela burada arkadaş aramıyorum. Burada sevgili olabileceğim, sıkı bir erkek arkadaş arıyorum. Ağzı yüzü gevşek olmayan, dürüst ve güvenilir bir erkek bulmak için buraya geldim. Yani normal arkadaşta olabiliriz ama eğer sevgili bulabilirsen benim için daha iyi olur. Yaşınzbenden çok büyükse ya da sevgili olmak istemiyorsanız sorun değil. Arkadaş olarak da kalabiliriz.

Biraz heyecanlıyım arkadaşlar kusura bakmayın. Hayatımda ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Sanal ortamdan bir arkadaşlık kuracağım ve bunun içinde biraz heyecanlı olman normal değil mi? Herneyse arkadaşlar inşallah hayırlısı olur. Ben oldukça saf ve iyi niyetli bir insanım. Hayatım boyunca bu yüzden çok kullanıldım. Ama artık birisi beni kullanmaya kalktığında çok sinirleniyorum ve agresif bir tavra bürünüyorum. Bana mesaj gönderen kişilere cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı ve Facebook Twitter ve Instagram ve TikTok gibi adreslerini vereceğim. Ama bu sosyal medya da bana hiç tanımayıp da arkadaşlık gönderen insanları sevmiyorum haberiniz olsun.

Ücretsiz arkadaşlık ilanı ver diyen bir çok dul bayan, evlenmek isteyen kız gördüm burada.! Ben dul bir kadın değilim. Daha önce herhangi bir evlilik gerçekleştiremedim. Şimdilik evlenmeyi de düşünmüyorum. Bu konuyu da hatırlatmış olayım arkadaşlar.

Çalışmayı ve para kazanmayı seviyorum. Bu özelliğin sayesinde şu anda bir evim ve bir arabam var. Daha 17 yaşındayken marketlerde kasiyer olarak çalışmaya başladım. Şu anda önemli bir şirketin başında şirketi kontrol altında tutma görevindeyim. Allah’a şükürler olsun ekonomik olarak hiçbir problemim kalmadı. Herhangi bir yere borcun falan da yok. Çalışan bir insan olduğum için de ailem ve akrabalarım tarafından seviliyorum.

Ayaklarının üzerinde durabilen kadınlara oldum olası bir özenti içerisindeydim. Sonunda ben de güçlü bir kadın olarak kendi ayakların üzerinde durmayı başardım. Herneyse önce aşk, sonra evlilik, sonra çoluk çocuk gibi konularda artık ilgi alanım’a girmeye başladı. İnşallah burada güvenebileceğim dürüst bir arkadaş bulurum. Parasız ve ücretsiz bedava arkadaşlık ilanı ver konusu altında bana mesaj gönderirseniz sevinirim arkadaşlar.

Sizlerde ücretsiz arkadaşlık ilanı verebilirsiniz

Yapmanız gereken tek şey ücretsiz bir şekilde sizlere sunulan bu site içerisinde istediğiniz gibi gezmek, aradığınız kriterlere sahip olan kadını sitemizin ana sayfasında bulunan kategoriler içerisinde seçmek olacaktır. Sizlerde hayatınızın geri kalan kısmını yalnız başınıza geçirmek zorunda değilsiniz.

2023 arkadaşlık ilanı vereceğim siteler, arkadaşlık ilanı veren TV kanalları, arkadaşlık ilanı vermek istiyorum, arkadaşlık ilanı veren gazeteler, arkadaşlık ilanı veren bayanlar, arkadaşlık ilanı Almanya, arkadaşlık ilanı Ankara, arkadaş arıyorum ilanları gibi bir çok kelimede internet sitemiz içerisinde bulunan kategorileri kullanarak son derece basit ve pratik bir şekilde aradığınız arkadaşı bu sayfada bulabilirsiniz.

Ücret ödemenize gerek yoktur. Hatta, olmanıza gerek yoktur. Arkadaşlık ilanları bayan ya da erkek fark etmeksizin sitemizde yayınlanmaktadır. Arkadaş bulma ilanları 2023 yılında son derece rağbet görmektedir. Instagram Facebook Twitter gibi yerlerde arkadaş bulmak yerine insanlar artık arkadaş bulma ilanları sitelerini ziyaret etmekteyiz. Arkadaşlık ve evlilik ilanları internet sitemiz içerisinde engelli arkadaşlık ilanları da bulunmaktadır arkadaşlar.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...