Van Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Van erkek Arayan Dullar Olgun ve Zengin Bayanlar Türbanlı Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Van erkek Arayan Dullar Olgun ve Zengin Bayanlar Türbanlı Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Kürt Alevi Türk farketmez.! Van’da Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum

Selamünaleyküm herkese hayırlı akşamlar. Van erkek arkadaş arayan bayanlar arasında ben de varım arkadaşlar.29 yaşındayım daha önce hiç evlenmedim. Ailem beni daha 18 yaşındayken biriyle evlendirmek istedi ama ben evlenmedim.Ondan sonra zaten bütün ipler koptu. Annemle babam artık beni sevmiyor gibi davranmaya başladılar. Abilerim bu duruma hiç karışmadılar ama ilerleyen zamanlarda onlar evlenmek istedikleri için benim artık gelin olmam gerektiğini düşündüler. Sonra ben de anneme ve babama küstüm. Amcamlarla birlikte yaşamaya başladım. Bu durumu kimse yadırgamadı. Neden amcamlarla yaşıyorsun? Neden eve gelmiyorsun? Artık bizi istemiyor musun gibi SORULAR sorulmadı bile. Yani sizin anlayacağınız birazcık karmaşık bir hayatım ve hayat hikayem var.

Artık bu şehirden gitmek istiyorum. Doğal olarak tek başıma hiçbir yere gidemem. Bu yüzden sevgili arıyorum. Benimle hayatı paylaşacak, kırmadan hayatın bütün güzelliklerini elde edebileceğimiz bir erkek arkadaş arıyorum. Kürt, Türk, Alevi gibi ayrım yapmam. Ayrım yapan insanları sevmem. Dil din erk ayrımı yapmadan adam gibi bir ilişki kurmak istiyorum. Şimdilik sadece sevgilim olsun istiyorum. Yuva kurmak, çoluk çocuk sahibi olmak ya da anne olmak gibi hayallerim henüz yok. Bu hayaller bana çok uzak. Ama bu hiçbir zaman evlenmeyeceğim anlamına gelmiyor tabii ki. İlerleyen zamanlarda belki de evleniriz orasını Allah bilir. Mesaj gönderirken lütfen bana hangi şehirde yaşadığınızı, kaç yaşında olduğunuzu, daha önce evlendiyseniz kaç tane çocuğunuz olduğunu falan yazarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Van erkek Arayan Dullar Olgun ve Zengin Bayanlar Türbanlı Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Van erkek arkadaş Arayan Dullar Olgun ve Zengin Bayanlar Türbanlı Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Adı : Hanife

Yaş : 29

Neden Burada : Erkek Arkadaş Arıyor

Medeni Durumu : Bekar

Şehir : Van

Hanife İçin Mesaj Gönder

Van ve yakın çevresinde erkek Arkadaş arayan dul bayanlar ile nasıl iletişim kurarım?

Van Şehrinde Erkek arkadaş arayan bayanlar arasında boşanmış kadınlar çok fazla var. Hatta Van şehrinde erkek arkadaş arayan Suriyeli dul bayanlar bile burada bulunuyor. Van ya da yakınlarında bulunan erkek arkadaş arayan dul bayanlar ile nasıl iletişim kurabilirsiniz? Sizlere bunuda açıklamak istiyoruz. İnternet sitemizde evlenmiş boşanmış kadınlara çok önem vermektedir. Çünkü ikinci kez bir yuva kurmak güven, azim, hırs, tutku ister. Bu yüzden dul bayanlar karşısındaki insanlara güvenmeden mutlu bir yuva kurmak ya da sevgili edinmek istemiyorlar. Bu sadece için geçerli bir durum değildir. Ülkemizdeki bütün il ve ilçeler için geçerli bir durumdur.

Van evlenmek isteyen, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan dul bayanlar cep telefon numaraları, WhatsApp sohbet numarası, Facebook Instagram adresleri ve Twitter adresleri gibi bir çok konuda internet sitemiz içerisinde dul bayanlarla iletişim kurabilirsiniz. Elbette bunu yapabilmek için önce bu insanlara ulaşmanız gerekiyor. Burada karşınızdaki kişilerle rahat bir şekilde iletişim sağlamanızın tek bir yolu vardır. Oda mesaj göndermek. Aşağıda bir mesaj bölümü var. Bu bölümü kullan ve Van dul bayan arıyorum kategorisi içerisinde sizde yer alın.!

Van’da erkek Arkadaş arayan türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanlar ve çarşaflı kızlar Evlilik İlanları Sitesi 

Türkiye muhafazakar bir ülkedir. Özellikle de doğu ve güneydoğu bölgesinde türbanlı bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler çok yoğundur. Van şehrimizde de türbanlı bayan arıyorum, tesettürlü kız arıyorum, kapalı hanım arıyorum ve evlenmek istiyorum diyen bir çok erkek ile karşılaşıyoruz. Bu nedenle, sitemizin bu bölümünde Van türbanlı bayan kategorisi içerisinde erkek arayan bayanlara da yer vermekteyiz.

Kapalı ve çarşaflı bayanlar, birbirinden güzel evlenmek isteyen türbanlı kızlar, Türk kızları, Kürt erkekleri burada erkek arkadaş ve kız arkadaş buluyorlar. Tabii ki insanları Kürt Türk diye ayırmıyoruz. Burada herkes istediği gibi bayan arkadaş ve erkek arkadaş arayabilir ve eğer şansı yaver giderse, bahtı açık lise ve kafasına göre uygun bir insan bulursa ciddi evlilik gerçekleştirebilir. Burada sevgili arayan bayanlar ve erkek arkadaş arayan bayanlar haricinde evlenmek isteyen engelli bayanlar, emekli kadınlar ve olgun bayanlar da bulunmaktadır. Yani yaşımız kaç olursa olsun şansınızı değerlendirebilirsiniz.

Van erkek Arkadaş arayan olgun Emekli zengin ve yaşlı bayanlar cep telefon numaraları

Erkek arkadaş arayan 30 yaş üstü dul bayanlar, 40 ve 50 yaş üstü olgun bayanlar, 60 ve 70 yaş üzeri yaşlı ve zengin kadınlar da bulunuyor. Bu kadınların cep telefon numaralarını kendilerinden alabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmeniz oldukça mümkün ve kolaydır. Sitemiz sadece bir arkadaşlık sitesi değildir. Burada insanlar WhatsApp üzerinden gruplar oluşturarak çevresini genişlete bilir, yeni insanlarla tanışabilirler. Burası geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik platformu dur. Bu yüzden doğu bölgesinde, şehrimizde ve yakınında bulunan tüm il ve ilçelerde kendinize olgun zengin ve yaşlı bayanlar bulabilir bu insanlarla cep telefonu üzerinden uzun uzun sohbet etme imkanlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Sevgili arayan ve evlenmek isteyen olgun bayanlar, orta yaş bayanlar, emekli kadınlar, türbanlı kızlar, tesettürlü ve çarşaflı bayanlar, boşanmış dul bayanlar ve üniversiteli kızlar bile internet sitemiz içerisinde erkek arkadaş arayışlarını devam ettiriyorlar.2023 yılında olduğu gibi, 2024 yılında da sitemizde en güncel resimli fotoğraflı ve ilanları bulabilirsiniz arkadaşlar. Umuyoruz ki aradığınızı burada bulur ve mutlu bir yuva kurarsınız. Şansınız bol bahtınız açık olsun sevgili vanlı kardeşler.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

Bir Cevap Yazın