Whatsapp Telefon Mesaj Arkadaşı

Olgun Emekli Sevgili Arıyorum, Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Selam ; Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum.! Whatsapp’da Olabilir.

Merhaba arkadaşlar Ben Cemre..!! 24 yaşındayım. Telefonda mesaj gönderebileceğim WhatsApp telefon mesaj arkadaşı arıyorum. Son derece Yalnız bir insanım. Bu yüzden sadece sohbet edebilecek, düzgün muhabbetler yapabileceğimiz bir arkadaş bulmak için buraya geldim. Artık bu durum çok canımı sıkmaya başladı. bana yazacak olan kişiler önceden cep telefon numaralarını verirlerse sevinirim. Sonuçta bu zamanda adam gibi bir telefon mesaj arkadaşı bulmak kolay değil. WhatsApp mesaj arkadaşı arıyorum. Erkek olsun lütfen.! Bayanlarla ilgilenmiyorum.

İstanbul’da özel bir şirkette çalışıyorum. Oldukça bakımlı, kültürlü ve akıllı bir kızım. Saçma sapan konulardan muhabbet etmeyi çok fazla sevmem. Tabii ki birazcık erkek muhabbetleri de seviyorum. Yani benimle konuşurken çok fazla da nazik olmanıza gerek yok.!  Benim karşımdaki kişi kırıcı olmadığı süre içerisinde herhangi bir problem yaşayacağımız zannetmiyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Çok hızlı teklif alıyorum. Sevgili olalım mı? Evlenelim mi? Sevgilim olur musun? Gibi şeyler yazıyorlar. Arkadaşlar anlatamıyorum galiba.! Benim böyle bir derdim yok. Ben sadece WhatsApp üzerinden arkadaş olarak sohbet edebileceğim bir telefon mesaj arkadaşı arıyorum. Burada dul bayanlar, olgun ve zengin kadınlar bile kendilerine telefonda sohbet edebilecekleri arkadaş arıyormuş. Ben daha 24 yaşındayım. Doğal olarak arkadaş edinmek, yeni insanlarla ben erkeklerle tanışmak benim en doğal hakkım değil mi?

Çok zengin olmanız ya da çok fakir olman beni ilgilendirmiyor. Sadece insan olman benim için en önemli şeydir yoksa karşındaki kişinin bana parasıyla puluyla saçma sapan şeylerle hava atması hiç hoşuma gitmez , ben karşımdaki kişinin daha çok ne kadar insan olduğuna bakarım.

Bu yüzden sakın bana lüks arabanızla, babanızın size Sarıyer’de aldığı lüks daireniz ile falan hava atmaya katmayın. Bu gibi şeylerden hiç hoşlanmam haberiniz olsun.

İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya Benim için hiç fark etmez. Adana Adıyaman Gaziantep Diyarbakır Kahramanmaraş olursa da uygundur yoksa Kürt Türk Laz Çerkez Alevi diye insan ayrımı yapmam. Sadece az önce de söylediğim gibi karşımdaki kişinin sadece insan olduğuna bakarım. ben düzgün dürüst güvenebileceğim bir bayan ya da erkek telefon mesaj arkadaşı arıyorum.

İster WhatsApp üzerinden ,isterseniz de SMS olarak mesajlaşabiliriz. Tabii ki karşılıklı olarak Güven sağladıktan sonra cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaranı vereceğim. Doğal olarak direk telefonda da arayarak sohbet edebilirsin yoksa sadece mesaj göndermenize gerek yok.

Birkaç gündür bu siteye ilan verme konusunda düşünüyorum yoksa telefon mesaj arkadaşı arıyorum ben dedim ya ,acaba insanlar hakkımda kötü düşünür mü? Yoksa beni yanlış mı anlarlar ? gibi şeylere takılıp durdum. Önemli olan şey karşımdaki kişi ile anlaşabilmek. İnsanlar arasındaki iletişim konusu çok önemli bence arkadaşlar. bana şaka bile olsa birinin hakaret etmesine ,çirkin olduğumu falan söylemesine tahammülüm yoktur yoksa bu gibi şakalar hiç sevmem.

Gün içerisinde sürekli olarak yalnızım. Telefonla konuşmak için çok fazla zamanım var. Evlilik gibi bir düşünce içerisinde değilim. Ama sevgilim de yok.yani telefon mesaj arkadaşı arıyorum diye sakın sevgili olamayız zannetme.! Gönül işleri aniden ve hiç beklenmedik zamanlarda olur haksız mıyım?

WhatsApp Evlilik İsteyen Bayan ve Erkeklerle konuşma sohbet etme ve arkadaşlık

Merhaba arkadaşlar.! İnternet sitemiz içerisinde WhatsApp üzerinden bayanlarla ve erkeklerle arkadaş olarak sohbet edebileceğimiz birbirinden güzel türbanlı,tesettürlü ve kapalı kızlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinde sohbet etmek isteyen dul bayanlar, zengin olgun kadınlar, birbirinden güzel üniversiteli kızlar da internet sitemizi kullanmaktadır. Hangi İl ya da ilçede yaşadığınızın Hiçbir önemi yoktur. İnternet sitemiz içerisinde kendinize en uygun olan WhatsApp kızlarla ve erkeklerle konuşma sohbet etmeye ve telefon mesaj arkadaşını bulabilirsiniz.

Öyle ki ; sitemiz içerisinde sadece telefon mesaj arkadaşı olarak tanışan ve Daha sonrasında evlilik gerçekleştiren birçok insan oldu. Eğer sizinde bir sevgiliniz yoksa, evlenmek istiyorsanız,kendinize uygun bir telefon mesaj arkadaşı arıyorum diyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz arkadaşlar…

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın