Erkek Arkadaş Sevgili Arayan Yaşlı Dul Bayanlar

Olgun Emekli Zengin Dul Arıyorum Diyen Erkekler YAzsın

Herkese merhabalar yaşlı dul bayanlar arasında ben de yer alıyorum. Erkek arkadaş arayan yaşlı bayanlar burada çok gördüm. Ben de belki burada yaşım gereği kendime uygun bir sevgili ya da erkek bulurum diye düşündüm. İster yaşlı deyin ister genç değil ben kendime her zaman genç hissediyorum. Ruhum daha 20 yaşında.42 yaşında bakımlı kültürlü akıllı ve fiziksel olarak güzel yapıya sahip bir kadınım. Yaşlı dul bir bayanım. Kimse kusura bakmasın ama her ne kadar 42 yaşında bir kadın olsan bile kendini her zaman genç hissetmeye, bakımlı olmaya devam edeceğim.

Genç ya da olgun diye ayırt etmem. Benim için önemli olan erkek arkadaşımın ihtiyaçlarımı karşılayabiliyor olması. Hayatımda bir çok erkek arkadaşım oldu. Bunların hepsi bir şekilde zamanla hayatımdan çıktılar ya da ben çıkardım. Ama ben artık sürekli olarak arkadaşım olacak düzgün kalıcı bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Talebim olacak, benimle hayatı paylaşacak, sıkıntı ve sitresi odaklı olmayan, daha çok adrenalin, eğlence ve mutlu olmaya odaklı olan beyefendilerin mesajlarını bekliyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Cep telefonu numaramı, WhatsApp numaramı ve Facebook Twitter Instagram adresime mesaj gönderenlere vereceğim. Mesaj göndermeyenler o konuda hiç kusura bakmasınlar. Evlilik gibi bir düşünce içerisinde değilim. Amacım sadece sevgili erkek arkadaş bulmak. Yaşlı bayan arkadaş arıyorum diyenler öncelikle şunu bilmelidir. Yaşlı bir kadınla arkadaş olmak istiyorsanız kendinizi ona tam olarak adapte etmeli ve düzgün bir şekilde tanımalısınız. Bu tarz şeyleri dediğim gibi mesaj gönderen arkadaşlara zaten anlatacağım. Hakkında sormak istedikleriniz, kafanıza takılan şeyleri bana mesaj bölümünden lütfen sorun. Hiç çekinmeyin.!

Bunlar haricinde günümüzde bakıyorum da gençler çok saçma sapan aşklar ve ilişkiler içerisinde oluyorlar. Ben böyle bir ilişki istemiyorum. Adam gibi kalıcı, içerisinde trip ya da stres olmayan bir aşk arıyorum. Karşılıklı olarak birbirimize güven duymamız gerekiyor. Şimdiki gençlere soruyorum; siz birbirinize neden güvenmiyorsunuz? İnsanlar birbirine güvenmediği için ilişkiler bitiyor bunu biliyor musunuz? Neden adamakıllı birbirine güvenen sevgililer yok ki?

Güven olduktan sonra bir ilişkide geri kalan her şey kolay olur arkadaşlar. Çünkü insanların gönlü başkasına kayabiliyor. Karşınızdaki Erkeğin bir başka kadına bakmaması, bir başka kadınla ilgilenmemesi için öncelikle kendinizi kadın gibi hissettirmeli ve karşınızdaki erkeği kelimenin tam anlamı ile her anlamda güvendirmelisiniz.Yani size güvenmeli .!

Eğer böyle bir kadınla arkadaş olmak istiyorsanız yaşlı dul bayanlar arasında artık arama yapmanıza gerek kalmadı. Benimle bu süreçte dilediğiniz kadar iletişime geçebilirsiniz. Oldukça çalışkan kariyer odaklı ve ekonomik olarak hiçbir problemi olmayan bir bayanım. Yaşlı dul bayanlar arası içerisinde olanlar bana mesaj gönderirlerse mutlu olurum.

Erkek arayan yaşlı bayanlar da burada kendilerine erkek arkadaş buluyorlar. Hatta benim de bir arkadaşım burada kendine uygun bir beyefendi bulduk. Aralarında 11 yaş var ama olsun sonuçta önemli olan gönüllerin bir olması değil mi?

Ben 6-7 senedir dul bir kadınım. Ama mutsuz değilim Allaha şükürler olsun bir şekilde hayatımı idame ettiriyorum. Yeni bir erkek arkadaş bulabileceğime eminim. Bu yüzden benimle arkadaş olmak isteyenlerin mesajlarını dikkatle okuyacağım. Aradığın insanı bulana kadar aranızdayım Allahın izniyle bir aksilik çıkmazsa. Gitmezsem buralarda olacağım.!

İnsanların kalbini kırmayı sevmeyen, pozitif davranan, her zaman güler yüzlü olan bir kadın. Alışveriş meraklısı değilim. Erkek arkadaşımın cebindeki parasını da altındaki arabasında ya da Sarıyerdeki villasında gözüm olmaz. Zaten bu tarz şeyleri de sevmem. Karşınızdaki kişiyle ekonomik durumu için değil karakter için birlikte olmalısınız diye düşünüyorum haksız mıyım? Bana gelen bütün teklifleri tek tek değerlendereceğim. Kendinizden bahsederken lütfen kişisel özelliklerinizeden bahsedin. Eviniz arabanız ya da cebinizdeki para beni ilgilendirmiyor.

Erkek Arkadaş arayan yaşlı dul ve olgun Emekli zengin bayanların cep telefon numaraları

Sitemiz içerisinde erkek arkadaş ve sevgili arayan yaşlı ve dul bayanlar bulunuyor. Bunun haricinde yaşlı erkek arayan, zengin erkek arayan, zengin bayan arayan insanlar da yer alıyor. Biz internet sitemiz içerisinde bulunan misafirlerimize ve kullanıcılarımıza hiçbir konuda yadırgamaya doğru bulmuyoruz. Sonuç olarak, insanların kendi kafalarında kurmuş oldukları bir dünya vardır. Bazı insanlar olgun ve yaşlı kadınlardan bazi insanlar genç ve güzel kızlardan hoşlanır.

Sitemizde bulunan yaşlı kadınların cep telefon numaralarını bulmak ve onlarla WhatsApp üzerinden Arkadaşlık etmek istiyorsanız ilk olarak sitemizi amacına uygun olarak kullanmanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. İnternet sitemiz içerisinde bulunan yaşlı bayanlarla iletişim halindeyken dürüst, güvenilir, aklı başında bir erkek olduğunuzu hem yaşlı kadınlara hem de bizlere kanıtlamak zorundasınız.

İstanbul İzmir bursa Ankara Antalya Konya Adana Gaziantep Diyarbakır Tokat Sivas Samsun Şanlıurfa gibi şehirlerimizden ve ülkemizin tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan yaşlı bayanlar, emekli yaşlı erkekler, zengin yaşlı iş adamları bile bulunmaktadır. Bulunduğunuz il ya da ilçe her neresi olursa olsun, size en yakın olan bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı Son derece pratik, basit ve kolay bir şekilde bulabileceğinizi unutmayın arkadaşlar.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir Cevap Yazın