Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yunanistandan Evlenecek Bayan Arkadaş Arıyorum Diyen Erkekler Yazsın

Yunanistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yer almak beni mutlu ediyor. Ben yunanistan’a uzun bir zaman önce geldim. İsmim neriman. 26 yaşındayım. Babamın işi gereği yunanistan’a yerleştik. Bu nedenle yunanistan’da uzun zamandır yaşıyorum ama ülkemi çok seviyorum. Türkiye benim için inanılmaz bir ülke. Çok özledim. Sık sık İstanbul İzmir bursa gibi şehirlere tatile gidiyoruz. Son zamanlarda da bu tarz siteleri çok görmeye başladım. Yunanistan’da sevgili arayan bayanlar, yunanistan’da arkadaş arayan kızlar, yunanistan’da evlenmek isteyen bayanlar gibi bir sürü şey görüyorum. Belki benimde şansım açık olur da burada Birini bulabilirim diye ben de geldim arkadaşlar.

Aslında aklımda evlenmek gibi bir şey yoktu. Evlilik sürecine giriş yapmam gerektiğini daha yeni yeni anlıyorum. Yaşım büyük olduğu için falan değil yanlış anlamayın. Artık burada kendimi çok fazla yalnız hissetmeye başladım. Bir de, annem de babam kendi başlarına yemeye falan çok sık çıkıyorlar. Yani sanki evde istemiyormuşum gibi bir durum var. Tabii ki onları biricik kızı olduğum için bunuda bana söyleyemiyorlar gibime geliyor. Acaba kendi kendime kuruntu mu yapıyorum?

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Herneyse Yunan bayanların telefon numaraları arayanlar varsa bana yazabilirler. Bana mesaj atan herkese cep telefon numaramı hiç çekinmeden veririm. Benim için böyle şeyleri çok fazla önemi yoktur. Canım sıkkın zaten engelleyebiliyorum. Burada bir çok kadının, ilanlarını kontrol ettiğimde onların da cep telefon numaralarını vermek istemediklerini gördüm. Hatta bazı kadınlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı sadece güvendiğim erkeklere verdim onlarla da WhatsApp üzerinden sohbet ederiz gibi şeyler yazmışlar. Benim öyle bir derdim yok. Cep telefon numaramı isteyen herkese verebilirim. Sonuç olarak hak var hukuk var değil mi?

Yani kısacası söylemek istediğim bekarlık sultanlık diyenler yanılıyor. Tamam babamın evinde prensesler gibiyim ama bir noktada evlenme ve çoluk çocuk sahibi olmam gerekiyor. Benim de hayatımda bir erkek arkadaşım, bir sevgilim olması daha sonrasında da on insanla evlenmem gerekiyor diye düşünüyorum. Çevremdeki bir çok arkadaşım evlendi. Özellikle de 2023 yılında deprem olayı çıkınca insanlar nasıl olsa öleceğiz diyerek evlenmeye başladılar. Instagram Facebook Twitter gibi sosyal medya adreslerime ne zaman girsem birilerinin evlendiğini görüyorum. Artık ben de evleneyim değil mi?

Aileme de bu kararımı açıkladım. Ailem beni zaten her konuda destekliyor. Mutlu bir aileye sahibim. Yunanistan’da babam özel bir şirkette çalışıyor. O şirketin gelir ve giderlerini kontrol ediyor galiba tam olarak bilmiyorum. Evlilik durumu olursa Türkiye’ye dönmeyi planlıyorum. Tabii ki bu biraz da evleneceğim insanın kararına bağlı. Biliyorsunuz ki yunanistan’da Türkleri ve Müslümanları çok fazla sevmiyorlar. Bu yüzden kimsenin burada yaşamak isteyeceğini zannetmiyorum.

Zaten eğer yunanistan’da cebinizde adamakıllı para yoksa ya da iyi bir yerden gelir elde edemiyorsanız sizi burada çok eziyorlar. Bu yüzden ben Türkiye’den bir erkek arkadaş bulmak ve onunla evlenmek istiyorum. Türkiye’de yaşamayı istiyorum ama benim için şehrin önemi yok. Hangi şehir olursa olsun. Ayrıca, insanları Kürt, Türk, Laz, Çerkez, Alevi diye ayırt etmedim. Benim için karşımdaki kişinin insan olması ve dürüst olması yeterli olur. Karşılıklı olarak birbirimizi sevelim ve aramızda mükemmel bir aşk olsun istiyorum. Yaş takıntım yok fakat benden çok da büyük olmasını istemem tabii ki.! Tutupta bana 60 70 yaşında insanlar hadi gel evlenelim demez herhalde.

Yunanistan’da evlenmek isteyen bayanların ve kızların cep telefonu ve WhatsApp evlilik ve Arkadaşlık tanışma Grupları & sohbet numaraları

İnternet sitemiz tüm dünyayı olduğu gibi tabii ki yunanistan’da evlenmek isteyen bayanlara da hizmet sağlıyor. Yunanistan’da evlenmek isteyen kızların, bayanların, olgun ve zengin kadınların, dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını alabilirsiniz.

Tabii ki bunu gerçekleştirebilmek için öncesinde bu bayanlara bir güven sağlamanız gerekiyor. Dünyanın neresinde olursa olsun kadınların erkeklerden en büyük beklentisi dürüstlüktür. Bunu gözününde bulundurarak sitemiz amacına uygun bir şekilde kullandığınız takdirde, gerek Yunanistan olsun, gerek Türkiye olsun hiç fark etmeden bayanların ve birbirinden güzel kızların cep telefon numaralarını alabilirsiniz.

Bu şekilde; karşılıklı olarak cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile daha rahat sohbet etme fırsatını da elde edebilirsiniz arkadaşlar.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın