Zengin Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Erkek arayan zengin bayanlar 2020-2021

Zengin ve olgun bir bayanım Kendime uygun bir erkek arkadaş sevgili arıyorum

İstanbul’da yaşayan ekonomik geliri oldukça iyi zengin bir kadınım.güvenebileceğim dürüst benden 5 yaş küçük ya da 10 15 yaş büyük olabilir dürüst bir erkek arkadaş bulmak için buradayım. Çok fazla abartmak istemiyorum ama sizlere kendimle biraz bahsetmem gerekiyor diye düşünüyorum.

İstanbul’da kendi halinde yaşayan İzmir’de Aydın’da ve Konya’da evi olan Kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış daha önce yanlış bir evlilik geçirmiş dul ve zengin bir kadınım. Dünyanın neresinden ya da Türkiye’nin neresinden olursa olsun sadece kalbinin temizliğine inandığım, yalan dolan işlerle uğraşmayan, Bana gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi yaş atabileceği ne inanan, çok fazla iş güç meraklısı olmayan,giyim ve kuşam ama karışmayan bir erkek arkadaş bulmak için buradayım.

Uzun boylu, son derece Bakımlı ve her zaman güzel giyinen, her zaman pozitif ve arkadaşları tarafından ve yakın çevresi tarafından çok sevilen, her kadın gibi biraz alışveriş meraklısı,erkek arkadaşına fazla yük olmayı sevmeyen ve güzel yemek yapan, spor yapmayı doğa yürüyüşlerini ve kamp yapmayı seven, oldukça güzel yüzmeyi bilen ve her zaman havuz ve Deniz sporuna uyumlu olan bir kadınım. Annemi ve babamı uzun zaman önce ne yazık ki kaybettim. O günden sonra akrabalarım Bana sahip çıkmadılar zaten onların Bana sahip çıkmasını da istemiyorum.

Ben yalnız başına yaşamaya alışmış, yalnızlığı çok seven bir kadınım. Ama yaşım gereği artık hayatıma bir erkek arkadaş almak ve onunla birlikte zaman geçirmek için kendimi hazır hissediyorum. Bulacağın erkek arkadaşımın çalışmasına gerek yok. Haftada birkaç gün bile olsa kesinlikle benim evimde benimle beraber kalmasını istiyorum. Karı koca gibi her şeyi paylaşa bilelim istiyorum. Birbirimize hiç yalan söylememize gerek yok. İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır demişler..

Daha önce evlenmiş ve boşanmış olabilir. Çocuğu olabilir.Meslek sahibi olmasa da olur kalbi temiz ve yüreği güzel bir insan olsun benim için bu her şeyden daha önemlidir. Kolay kolay insanların kalbini kırmam kalp kıran insanlardan da nefret ederim.hayatım boyunca her zaman pozitif olmaya çalıştım. Hiçbir zaman karşındaki insanların kalbini kırmadım. Karşındaki kişinin cebinde parası olması ya da altında lüks bir arabası olması beni hiç ilgilendirmiyor. Çünkü ben zaten hayatım boyunca her zaman dürüst için de yaşadım. İnsanların hayatında en çok önem verdiği senin para olması çok canımı sıkıyor. Paradan çok daha önemli şeyler olduğunu da hatırlatmak istiyorum. Önemli olan sevgi saygı aşk ve karşılıklı olarak insanların birbiriyle omuz omuza vererek ağlaması omuz omuza vererek dertlerini ve sıkıntılarını paylaşılmasıdır.

Daha konuşacak ne anlatacak çok fazla şey var ama ben burada her şeyi anlatmak istemiyorum. Sadece Erkek arkadaşım olacak ve benimle birlikte olacak kişi ile konuşmak istiyorum. Önüme gelen herkesle dertlerini ve sıkıntılarını paylaşmayı seven bir kişiliğe sahip değilim yoksa karakter olarak her zaman kendi kişiliğini ve karakterini korumuş bir yapıya sahibim. Bana mesaj gönderirken hiç çekinmenize gerek yok..! Lütfen kendinizden uzun uzun bahsedin.kaç yaşındasınız hangi şehirde yaşıyorsunuz, nelerden hoşlanıyorsunuz ,sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler nelerdir? kedileri ve köpekleri seviyor musunuz ,Eğer bir gün bir evde birlikte yaşarsak kedi ve köpek beslemek ister misiniz ? Bunların hepsini bilmek Ve karşımdaki insanı tanımak ona göre cevap vermek istiyorum…!,

Erkek arayan zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Biliyorsunuz ki Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden internet sitemiz erkek arkadaş arayan zengin olgun yaşlı kadınlar tarafından ziyaret edilen bir site haline gelmiştir. Özellikle 2020 yılında zengin bayanlar kendilerine uygun erkek arkadaşları bulabilmek için internet sitemizi çok yoğun olarak ziyaret etmeye devam ediyorlar. Bu durum Tıpkı 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da bu şekilde devam edecek arkadaşlar.

Kullanıcılarımızdan herhangi bir ücret talep etmediğimiz için ve sitemizi ziyaret eden misafirlerimizi üye olmaya zorlamadığımız için özellikle de erkek arkadaş arayan zengin kadınlar sitemizi çok fazla ziyaret ediyorlar. Bu nedenle internet sitemiz içerisinde İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya Adana Diyarbakır Gaziantep Rize Samsun Tokat Sivas ve ülkemizin diğer bütün şehirlerinden kendinize uygun Olgun , Orta Yaşlı ve yaşlı ve zengin bayan arkadaşlar bulabilirsiniz.

Erkek arayan zengin ve olgun kadınların Facebook Twitter ve instagram adresleri 2020-2021

Erkek arayan zengin ve olgun kadınlar biliyorsunuz ki sosyal medya adreslerini çok fazla kullanmıyorlar. Facebook Twitter ve Instagram yerine güvene bilecekleri arkadaşlık ve evlilik siteleri onlara daha cazip geliyor. Çünkü bu tarz sitelerde kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini Facebook Twitter ve ınstagram’a nazaran çok daha fazla önem veriliyor.

Bunu bilen olgun ve zengin akıllı kadınlar, emekli yaşlı öğretmenler hemşireler ve Doktorlar arkadaşlık ve evlilik internet sitelerini kullanmaya devam ediyorlar. İşte bu nedenle internet sitemiz içerisinde sevgili arayan, dost arayan, erkek arkadaş arayan zengin olgun dul ve yaşlı bayanların Facebook, Twitter ve instagram adreslerini bulma şansınız çok yüksektir arkadaşlar.

Erkek arayan zengin olgun ve yaşlı bayanlarla ücretsiz mesajlaşma bedava görüntülü sohbet etme

Biliyorsunuz ki insanların birbirine daha pratik ve kolay bir şekilde tanıyabilmesi için sohbet etmesi gerekir. Bu konuda hemfikir olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bizlerde kullanıcılarımızı düşünerek erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı bayanlarla,yalnız zengin ve dul kadınlarla ve evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü kapalı kızlarla ücretsiz mesajlaşma bedava görüntülü sohbet etme, anlık ve canlı olarak sohbet etme şansını sizlere sunduk arkadaşlar.

Telefonda sohbet etmek isteyen bayanlar,WhatsApp’ta görüntülü konuşmak isteyen ve kameralı canlı olarak iletişim kurmak isteyen zengin ve olgun kadınlar internet sitemiz içerisinde Eğer sizlere güvenirler ise çok basit bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hiç kimseye 5 kuruş para vermeden son derece basit ve pratik bir şekilde tamamen ücretsiz olarak bayanlarla canlı anlık ve görüntülü sohbet edebilirsiniz arkadaşlar. Sonuç olarak insanların birbirine görmeye çok meraklı olduğunu ve karşınızdaki insanın kim olduğunu merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz.insanların böyle önemli ilişkilerde birbirini canlı olarak görmesi ve uzun uzun sohbet etmesi çok önemlidir. Bizler bu durumu düşünebilecek zekaya ve kapasiteye sahibiz. Bu nedenle kullanıcılarımızın rahat bir şekilde iletişim kurabilmesi Bizim için de son derece önemlidir arkadaşlar. Fakat sitemizde kullanıcılarımızın özellikle de zengin olgun ve yaşlı bayanların gizlilik ve güvenliğine son derece önemli gösterdiğimiz için kimsenin cep telefon numarasını burada paylaşmıyoruz.

Eğer sitemiz içerisinde herhangi bir zengin olgun ya da tesettürlü bayanla canlı anlık ve görüntülü olarak konuşmak istiyorsanız onun cep telefon numarasını sizin almanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için aşağıdaki mesaj gönderme bölümünü kullanarak kendinizi bu kadınları tanıtabilirsiniz. Sizi tanıyan ve hakkınızda bilgi sahibi olan kadınlar sizlere cep telefon numaralarını ya da WhatsApp sohbet numaralarını vermekten çekilmezler. Böylece son derece basit bir şekilde milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp uygulaması üzerinden birbirimiz ile kolayca sohbet edebilir ve görüntülü olarak konuşabilirsiniz..!

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

30 Kişi “Zengin Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Hakkında Yorum Yaptı.!

 1. Merhaba hanım efendi ben yılmaz emekli öğretmenim. Tokatta yaşıyorum. Ancak isterseniz anlaşabilirsek yanına gelip işlerine yardımcı olup yükünü hafifletmek isterim.yalnız yaşıyorum. 56 yasindayim. 1.67 boy 65 kg esmerim.milli ve manevi değerlere bağlı bir insanım. Sevgiyi paylaşacak bir hanım efendi arıyorum. Evlilik değil sevgili veya dost arıyorum. Dürüst samimi güvenilir sevecen duygusal bir insanım. Karşımdakinin mali beni çok fazla ilgilendirmez.ben kendisiyle hayatı paylaşmak sevgi ve saygıya dayalı bir birliktelik kurmak isterim.gezmek sinema tiyatro izlemek göre yapmak ve okumaktan hoşlanırım. Hayvanları severim.ben sizinle tanışmak ve görüşmek istiyorum. Siz de benimle tanışmak ve görüşmek istiyorsaniz mesajını bekliyorum. Selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 5452298800

 2. 42 yasında eşi vefat etmiş tek yaşıyorum boyum 1.78 kilom 85 sigara içmiyorum alkol arada içiyorum gezmeyi yeni yerler görmeyi eğlenmeyi yaşamayı ve hayatı seviyorum .kedileri ve köpekleri ve hayvanları severim onlarda tanrının yarattığı birer canlı bizler gibi beraber iyi anlaşacagımıza inanıyor ve güzel zamanlar geçerebiliriz beraber .görüşmek dilegiyle herşey gönlünce olsun.

 3. Zengin bayanlari bekliyorum yaş fark etmez sadece biriylede yaşayabilirim temiz dürüst biriyim tanışınca anlaşılır 053**

 4. MERHABA HANIM EFENDİ UMARIM İYİSİNİZDİR. HER ŞEY YOLUNDADIR. ARADIĞINIZ BEY EFENDİYİ BULMADIYSANIZ. MESAJ YOLUYLA KENDİMİ TANITABİLİRİM. 0536 307**

 5. mesut ben atletik yapılı beyim 44 yasinda sporcu beyim 190 boy 98 kilo.esmer beyim.dogayi deniz eglenmeyi seven biriyim.benim icin be olursa olsun dürüst ve yalansiz olsun hayvanlar konusunda kopekleri ve hayvan ayrimi yapmam daha once maymunum vardi tanismak umidiyle 0541 ** canakkale merkez

 6. Slm. İlanını okudum bana uygun ancak sen uygun görürmüsün bilmiyorum tabiki fakat insanları tanıdıkça herşey ortaya çıkar.
  Adım Şükrü İZMİR,den 43 yaşında biriyim aile bireylerinden kimsem yok menfaat etti. O yüzden yalnız yaşıyorum kabul edersen tanışalım

 7. Merhaba deneyimli masörüm. Olgun bir erkeğim yaşım 45 hayvanları severim, insan canlıyısımdır. Yakından tanımak tanışmak isterim

 8. MERHABA HANIM EFENDİ UMARIM İYİSİNİZDİR HER ŞEY YOLUNDADIR. KAHRAMANMARAŞ TA YAŞIYORUM. KİTAP OKUMAYI, YÜZMEYİ,YEŞİLLİK ALANLARI GEZMEYİ SEVERİM.MUTFAK İŞLERİNE YARDIM ETMEYİ SEVERİM.İHTİYAÇ SAHİBİ İNSANA YARDIM ETMEYİ DE SEVERİM.KEDİLERİ KÖPEKLERİ SEVERİM. ÖN LİSANS MEZUNUYUM.YUMUŞAK HUYLUYUM.MESLEK EDİNMEK İSTEDİĞİM DANIŞMANLIK EĞİTİM PAKETİNİ SATIN ALDIM LAPTOP ÜZERİNDEN VİDEOLU OLARAK ÖĞRENİYORUM.BEKARIM HİÇ EVLENMEDİM.

  BİLGİSAYAR MASA ÜSTÜNDEKİ SİMGELERİ KULLANMAYI BİLİYOR MUSUNUZ. EVİNİZDE YEMEK YAPMAYA ZAMANINIZ VARMI VAKTİNİZİN ÇOĞU EVDE MİSİNİZ YOKSA DIŞARIDA MISINIZ. EMANET İSMİM TALHA 0536 307*** İYİ GÜNLER DİLERİM KALIN SAĞLICAKLA.

 9. Ben hakan istanbulluyum bekarım ve 50 yaşındayım 1.74 boy 78 kilo zayıf biriyim (eğlenmeyi gezmeyi seven biriyim)…Yaşım 50 olabilir ama görüntüm pek öyle degil bilginiz olsun..Herşey kısmet diyelim..mail atarsanız numaramı verebilirim..Eylül ün 2 sinde tatile çıkacağım Fethiye-Ölüdeniz e 5 gün belkide uzatabiliriz..Güzel bir tatile ne dersin…Hayat yaşanmaya değer yaşamayı bildiğin sürece..İçki içip bana eşlik eden hoş sohbet eden her şeyden öte samimi olan başımın tacı olsun derim..Parayla saadet olunmuyor önemli olan saygı sevgi anlaşabildikten sonra gerisi gelir…

  1. Merhaba ben yılmaz emekli öğretmenim. Entelektüel bir insanım milli ve manevi değerlere bağlı oldukça samimi dürüst ve güvenilir insanım. Sevgili veya dost arıyorum. Kesinlikle evlilik aramıyorum. 56 yasindayim 1.67 boyunda 65 kiloyum. Esmerim kara kaşlı kara gözlüyüm. Yaşlı ve zengin bir hanım efendi ile tanisirsam kendisine dünyada cennet hayatını yaşatırım. Sevgi saygı ve selamlarımı gönderiyorum 5452298800

 10. merhaba mesut 44 yas atletik yapılı beyim tanismak isterim sizde isterseniz eglenceli biriyim tlf0541 355 1761

 11. Slm güzel bayan sizinle tanışmak isterim sizde isterseniz ismim murat canakkale de yaşıyorum isterseniz vatsaptan görüşebiliriz numaram 0543 239** mesajlarınızı bekliyorum

 12. Merhaba ben İbrahim yaşım 30 hayatın yıprattığı insanlar arasındayım hiç evlenmedim tanışmak isterim 5454**

 13. mrb maşşallah bu ne böyle olgun bakımlı tam istediğim gibi bi kadınsın aradığım sensin tatlım benimle tanışmak istermisin

  1. Merhaba hanım  efendi ilanınızı okudum. Çok sevindim. Ben de sevgili veya dost arıyorum. Kriterlerimizin birbirine fazlasıyla uyuşturucu gördüm. Bençok biz tanismaliyiz ve gorusmeliyiz diye düşünüyorum. Müsade ederseniz ben kendimi tanıtayim. Ben yılmaz. Emekli öğretmenim. Tokatta yaşıyorum. 56 yasindayim. Boy 1.67 kilo  65 esmerim. Dogayi denizi hayvanları ve insanlara yardım etmeyi severim.milli ve manevi değerlere bağlı bir insanım. Hiperaktif ve sporcu bir kişiliğe sahip bir insanım. Hiç bir hastaligim veya kullandığım ilaç bulunmamaktadır. Karşılıklı sevgi ve saygıya büyük önem veririm. Her türlü insanı aktivitelerimi en üst limitten yerine getirme kudretin ve kabiliyetim var.gezmeyi eğlenmeyi seyahat etmeyi severim.sevgiye açım siz de öyle iseniz tanismamamiz için hiç bir sebep yok.selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Mesajınızı bekliyorum. [email protected]

 14. Slm ben aradıgın erkeyim sende benim aradıgım kıriterdesin ara tanışalım 05496210046 ama ben antaya manavgata yaşıyom

 15. MERHABA KEYIFLER NASIL? BEN ÖNDER ESKİŞEHİR DE YAŞIYORUM. GÜZELLİĞİNİN FARKINA SADECE BAKTIĞINDA MI YOKSA HER ZAMAN MI FARKINDASIN?
  TEL NO 0 538 351 80 28
  BELKI ARARSIN .

 16. Merhaba emekli evli sadece sanalda olsa sohbet etmek kastıyle yazdım uygun bayanlar mesaj yollayabilir yaş 65 hatay antakya dan sevgilerimle. 💋❤💋🌷

 17. Iyi geceler nasilsiniz profilinizi okudum çok ilgimi çekti tanışmak isterseniz ciddi iseniz aramanızı bekliyorum 0532 *** 5536 nezaman isterseniz musaitim

 18. serkan 544 4405319
  Ben Serkan uzun boylu sportif atletik. sevecen biriyim bayan arkadaş arıyorum 5.4.4 .4.4.0 .5.3.1.9 n.olur Antep Maraş Hatay Osmaniye islahiykilis yada heryer

 19. Selam 25 yaşındayım anladığım kadarıyla sporu ve hayvanları seven dürüst ve saglam bir karakterin var çogu şeyi aynı düşünüyoruz yazdıgınız şeyler ilgimi çekti Giresunluyum dürüst ve mert bi insanım anlattıgınız gibi biriyseniz sizinle tanışmak isterim kılçıksız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arkadaş Arıyorum | Kız Numaraları | SesliHerkes | Sevgili Bulma Siteleri | SesliCadde